Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už stavia nový Panelák, prvú výrobu stihne ešte v januári! Kedy ho chce nasadiť? (foto)

Počet častí najdlhšie vysielaného seriálu na Slovensku sa zastavil na čísle 1309, ďalšie pribudnú už tento mesiac.

Prvá klapka nových častí Paneláku padne už čoskoro. Joj aktuálne nanovo stavia ateliéry, ktoré po ukončení výroby seriálu na jar 2015 nechala rozmontovať. Televízia poskytla ďalšie fotografie z príprav. Nový Panelák sa už pritom nebude vyrábať v ateliéroch na Kolibe, ktoré televízia po uzavretí Paneláku využila pre seriál Zoo či štúdio Česko Slovensko má talent.

Opätovne rozbehnúť výrobu Paneláku plánuje Joj ešte tento mesiac. Informoval o tom riaditeľ televízie, Marcel Grega. Presnejšie detaily ohľadom nasadenia seriálu nepridal, potvrdil len, že sa s ním ráta v jarnej sezóne. Už dlhšie sa však objavujú informácie, že Joj chce Panelák vrátiť v období svojich 15. narodenín, ktoré bude oslavovať v marci.

Podľa medializovaných informácií budú jadro osadenstva Paneláku tvoriť už skôr nové tváre. “Zostavu bolo nutné obmeniť, lebo dejová linka pôvodných postáv sa už nedala ďalej rozvíjať,” povedal Andy Kraus pred časom pre Nový čas. Z nových hercov by sa mal napríklad objaviť aj Marcel Ochránek, už skôr televízia potvrdila Mila Kráľa, Vlada Černého, Luciu Lapišákovú či Natáliu Germániovú. Na fanúšikov seriálu budú chcieť tvorcovia zapôsobiť najmä návratom Hany Gregorovej, ktorá sa z deja dávnejšie vytratila a za odchod tvorcov kritizovala. Z pôvodného osadenstva sa vrátia aj Diana Mórová, Ján Koleník, Mirka Partlová, Marián Miezga či Braňo Bystriansky.

Príprava ateliérov nového Paneláku
panelak-priprava-atelierov-januar-2017 panelak-priprava-atelierov-januar-2017_2 panelak-priprava-atelierov-januar-2017_5panelak-priprava-atelierov-januar-2017_3 panelak-priprava-atelierov-januar-2017_4 panelak-priprava-atelierov-januar-2017_6

Čítať viac...
Nahor