Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už spustila promo aj na Farmára! V teasroch naznačuje, ako má vyzerať jeho nová podoba

Televízna dvojka štartuje v druhej polovici júla promo na v poradí tretí kľúčový projekt jesene.

Po prome na dennú access novinku Moja mama varí lepšie ako tvoja a hlavnú ťažiskovú šou Česko Slovensko má talent spúšťa Joj uprostred júla kampaň aj na večerný jesenný projekt Farmár hľadá ženu. Šou sa po dlhšej odmlke vráti so svojou už štvrtou sériou, ktorá, ako je už známe, má priniesť svoju novú verziu.

Na tom je postavená aj kampaň. Televízia nasadila do vysielania šesticu úvodných teasrov v dĺžke okolo 12 až 17 sekúnd. V nich upútava na to, ako by nový Farmár mal vyzerať. Romantickejší, zamilovanejší, pikantnejší, zábavnejší, hravejší a skutočnejší – takéto prívlastky dáva Joj štvrtej sérii šou, ktorú pripravuje prvý raz tím z českej verzie s režisérom Janom Bělohlavým.

Ten pred časom taktiež naznačoval, ako bude nová séria reality zoznamky spracovaná. „Relácia dozrela do rozumnejšieho štádia. Farmár bude pokojnejší, rozumnejší. Pri zoznamovaní k tomu bude pristupovať s väčšou rozvahou. Už to nebude taká divočina, ale bude tam veľa lásky, romantiky, ale aj zábavy,„povedal. Zároveň však priznal, že od doterajšej slovenskej verzie k tej českej úplne neodbočí. „My prichádzame, aby sme urobili akúsi kombináciu týchto dvoch verzií,“ dodal.

[wpvp_player attid=“22822″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/07/farmar-4-teasre.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/farmar-hlada-zenu-4-kampan-2.png]

Televízia odhalila aj samotnú šesticu farmárov, s ktorými nakrúcala ich hľadanie lásky. „Lásku, ktorá vytrvá, budú prostredníctvom relácie Farmár hľadá ženu hľadať nesmelá Janka, veľkostatkár Marián z Nízkych Tatier, gentleman Anton, osamelý Marián z Lučenca, chovateľ pstruhov Peter z Poľany a dobrodruh Peter z Veľkej Fatry.“

Čítať viac...
Nahor