Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už promuje V siedmom nebi: Cez Vianoce, politikov aj s Novotnou

„Advent bude patriť nám,“ hovorí Rozboril.

Začiatkom decembra sa V siedmom nebi po dlhšom čakaní vráti na obrazovky a Joj necelé tri týždne pred návratom spúšťa kampaň. Do vysielania nasadila prvú dvojicu spotov, v ktorých ozrejmuje aj to, prečo si diváci museli na reláciu počkať. „V siedmom nebi sa konečne vracia. Vo svojej najkrajšej podobe, v najkrajšom období roka,“ hovorí v upútavke Rozboril. Televízia mohla vyčkať s reláciou na adventné obdobie, kedy sú podobné programy najžiadanejšie. Počas prvého decembrového víkendu dokonca uvedie spoločne so Siedmim nebom aj program Srdce pre deti, ktorý sa po ročnej pauze vracia na obrazovky. Zároveň Siedme nebo vystrieda v programe ďalší nákladný program – Česko Slovensko má talent.

Promo na Rozborilovu reláciu je túto sezónu postavené od začiatku na avizovanú účasť politikov v šou. V upútavkách sa objavujú Peter Pellegrini, Igor Matovič či Boris Kollár. V minulosti prítomnosť politikov divákov Modrého z neba skôr dráždila. Rozboril je k tomu pravidelným kritikom systému a politických elít. V nových vydaniach relácie budú okrem politikov súčasťou príbehov aj ďalšie známe osobnosti ako napríklad chodec Matej Tóth či speváčka Dara Rolins. V šou sa objaví aj Rozborilova partnerka Sandra Novotná.

V siedmom nebi sa túto jeseň vráti do svojho pôvodného slotu. Joj ho zaraďuje späť na nedeľné večery, kde vystrieda spomínaný Talent. Po prvýkrát sa Siedme nebo v programe objaví v nedeľu 4. decembra, pokračovať by malo aj po Novom roku.

Čítať viac...
Nahor