Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už promuje štart Inkognita! Voštinár je neistý

Televízia po nábore povolaní spustila upútavku s dátumom štartu relácie. Moderátor s obavami.

Niekdajšia najsledovanejšia relácia Joj, Inkognito, sa vracia na jej obrazovky. Ako sme vás ako prví informovali, stane sa tak ešte v priebehu jarnej sezóny, konkrétne tento mesiac 18. mája 2015. Televízia si po úvahách o stredajšom prime-time nakoniec definitívne vybrala pondelňajší večer, kedy zábavné relácie aktuálne absentujú. Tento deň bol kedysi tradičným pre reláciu o hádaní povolaní.

Joj v pondelok do vysielania nasadila novú upútavku, tento raz neláka divákov, aby sa prihlásili so svojím povolaním, ale promuje samotný štart šou. Upútavka spája zábery zo starého Inkognita s novonatočenými výstupmi Vlada Voštinára. Televízia zatiaľ nemá k dispozícii materiál z nových častí, ktorých výroba sa ešte len pripravuje.

Moderátor Vlado Voštinár, ktorý sa po ôsmich rokoch nechá „namočiť“ do toho istého projektu, už v prvom vyjadrení k návratu Inkognita vyjadril obavy, ako diváci príjmu reštart relácie. Zopakoval to aj pre televízny web Joj. „Mám veľké obavy. Teda nie sú to veľké obavy, ale mám predtým rešpekt, lebo ideme robiť niečo, čo bolo úspešné a naozaj fungovalo. Ten rešpekt spočíva v tom, že medzitým ubehlo osem rokov a neviem, čo sa za tých osem rokov udialo, ako sa zmenila nálada divákov a ako to vezmú,“ povedal Voštinár.

Reláciu a jej divákov čaká niekoľko noviniek. Pribudnú prvky v rámci hádania povolaní, zmení sa scéna aj zvučka projektu, známy je už refresh zostavy hádačov, medzi ktorých po novom pribudnú napríklad Zuzana Šebová či Michal Hudák. Ten už vyjadril veľkú radosť z účinkovania v Inkognite, ktoré sledoval už pred rokmi. Vtedy som si hovoril, aké by to bolo skvelé, keby som sedel na mieste hádajúceho. História to tak chcela, že na tom mieste nakoniec budem. Som veľmi rád, že to naďalej moderuje Vlado Voštinár a teším sa aj na svojich spoluhádajúcich,“ povedal Hudák pre Eurotelevíziu.

Čítať viac...
Nahor