Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už nasadila veľkú upútavku ku štartu novej série Paneláku! Prezrádza ďalšie podrobnosti

Markíza už rovnako promuje nové časti Rodinných prípadov.

Po teasingovej kampani, ktorá mala spôsobiť rozruch aj „zaangažovaním“ Alexandra Bártu, ktorý však o ničom nevedel, prechádza promo k 15. sérii Paneláku do finálnej fázy. Televízia v stredu nasadila do vysielania veľkú upútavku, ktorá prezrádza niekoľko kľúčových udalostí z novej série. Podobne upútavala na nové časti Búrlivého vína Markíza.

Celé promo sa točí okolo vraždy Jakuba Švehlu, ktorá prinesie rad nečakaných udalostí. Jednou z tých najvýraznejších, ktorú televízia odhaľuje v najnovšej upútavke, bude podľa všetkého románik medzi Ivanou a Maslákom, ktorý môže pritiahnuť divákov k obrazovke. Joj už tiež v Sladkom živote odhalila, že Ingrid sa zapletie s vyšetrovateľom Švehlovej vraždy. Televízia tiež výrazne zmenila priestory baru a prichystala ďalšie zmeny. Viac sa dočítate v tomto článku.

Veľká upútavka na 15. sériu Paneláku
[wpvp_player src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/panelak-15-seria-velka-uputavka.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/svehla-panelak-15-seria.png]

Panelák štartuje s novou sériou od pondelka 2. februára o 21:40, pričom v rovnakom čase, avšak až od utorka, začne líder vysielať nové časti seriálu Rodinné prípady. Tie pobežia, na rozdiel od Paneláku, trikrát do týždňa, keď budú chýbať v pondelky. Markíza v prome na Rodinné prípady dáva dôraz na to, že príbehy v seriáli sú inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré sa stali v slovenských rodinách. Dáva tak dôraz na pôvod námetov.

Upútavka na nové časti Rodinných prípadov

Čítať viac...
Nahor