Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už nakrúca siedmu sériu Česko Slovensko má talent, vonku sú prvé zábery aj s novými moderátormi!

Televízia sa pustila do výroby siedmeho pokračovania jej úspešnej talentovej šou, po dvoch sériách sa opäť v jej príprave užšie spojila s českou Primou.

Kým na detaily ohľadom jesennej ťažiskovej šou Markízy Tvoja tvár znie povedome sa ešte len čaká, Joj už spustila výrobu najnáročnejšej fázy svojho jesenného ťaháku Česko Slovensko má talent – divadelných kôl. Tretí ročník po sebe postavila talentovú scénu priamo na Kolibe, kam sa presťahovala z Mahenovho divadla v Brne, kde divadelné kolá šou nakrúcala do štvrtej série.

Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, na sociálnej sieti informoval, že sa počas tohtoročného nakrúcania talentovej šou predstaví vyše tristo súťažných vystúpení. Šou sa mala začať nakrúcať uplynulý týždeň a pokračuje v týchto dňoch. Grega zároveň zverejnil na sociálnej sieti prvé zábery zo siedmej série, ktorá prinesie vynovenú porotu so speváčkou Martou Jandovou a kompletne novú moderátorskú dvojicu, v poradí už tretiu od štartu Česko Slovensko má talent.

Moderovania sa zhostí prvýkrát žena, keď Joj za Slovensko vybrala herečku Lujzu Garajovú Schramekovú, Prima za moderátora zvolila Davida Gránského. Obaja patria v súčasnosti k najpopulárnejším hercom vo svojich krajinách. Za fotografie ďakujeme aj nášmu vernému čitateľovi Matějovi.

Čítať viac...
Nahor