Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj uverejnila na webe zvláštny online chat so Sklovskou. Negatívne otázky chýbali, čo na to televízia?

Kontroverzná speváčka a porotkyňa X Factoru Sisa Lelkes Sklovska bola online na jojkárskom webe pripravená odpovedať na divácke otázky. Ich obsah aj forma boli veľmi netradičné.

Televízia Joj priniesla minulý týždeň na svojom webe online chat s porotkyňou X Factoru Sisa Lelkes Sklovskou. Jej účasť v speváckej šou vyvolala veľkú vlnu negatívnych reakcií, poznámok na svoju osobu sa nevyhla ani počas prvej epizódy šou. Speváčka sa napriek tomu mohla tešiť z veľmi milých otázok, na ktoré musela byť radosť odpovedať.

Porotkyni neprišla ani jedna negatívnejšia či kritickejšia otázka, prekvapila aj forma otázok, keď evidentne všetky prešli jazykovou korektúrou. Úprava otázok však nie je v rámci reálneho online chatu bežná. Zvláštne boli aj samotné otázky, napriek tomu, že diváci spovedali porotkyňu speváckej šou a zároveň kontroverznú postavičku, otázky pripomínali štýl diváčok Dámskeho magazínu.

Na to, aké bolo pozadie online chatu so Sklovskou, sme sa opýtali priamo televízie. „Otázky neprešli žiadnou selekciou ani z našej strany, ani zo strany Sisy Lelkes Sklovskej. Sisa dostala všetky otázky, ktoré jej prišli a zodpovedala každú jednu,“ vyjadril sa k online chatu šéfredaktor oficiálneho webu Joj.sk František Kozmon. Ten tak tvrdí, že porotkyňa odpovedala na všetky otázky, ktoré do redakcie prišli.

Čítať viac...
Nahor