Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ukončila Zoo, seriál ostal vo finále v šoku! Dobre vedieť potvrdzuje nárast

Záverečnú časť ponúkli aj Habovřesky, medzi úspešné projekty Joj sa nezaradia.

Joj v utorok uzavrela dva svoje sezónne projekty. Finálovú časť ponúkla jedna z hlavných značiek televízie tejto jari Zoo, ktorá však v závere nevyskočila. Seriál vyvrcholil na nízkom ratingu 5 % pri vlažnom podieli 16,6 %. V závere sa mu tak nepodarilo rásť, časť divákov k tomu stratil pre teplé počasie. Zoo sa často hýbala okolo 7 ratingov, v druhej polovici sezóny klesala pod túto hranicu aj k okoliu šestky. S prvými dielmi štartovala v okolí deviatich percent. Do finále sa dostal aj nasledujúci reality projekt Habovřesky. Ten si dostatočný počet divákov nenašiel, vo finále uhral podiel pod 13 %.

Markíza na druhej strane potvrdila náhly minulotýždňový nárast Dobre vedieť!, tentokrát šla v podieli cez 26 %. Podrástla aj Svokra, ktorej sa túto jar nedarilo, šla cez 22 %. Na menších bola vysoko Plus s filmom Cesta do krajiny Oz a podielom cez 7 %, predchádzajúci sitkom Svet podľa Evelyn udržal čísla po Hoď svišťom s podielom cez 6 %. Špecialista na Dajto šiel pod 7 %, Monk aj Dr. House podliezli 4 %, telenovela Kúsok zo mňa sa hýbala medzi šestkou a sedmičkou. Kriminálky CSI Miami a Las Vegas sa dostali na Wau cez 2 a až pod 4 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 20 %, Susedské prípady šli o málo viac pod túto hranicu. Televízne noviny sa už blížili k 30 %, Noviny uhrali vše 23 %.

Čítať viac...
Nahor