Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ukázala zábery z novinky Heslo: Stabilnou súčasťou šou bude známy superstarista!

Televízia už hovorí viac aj o tretej novinke tohto leta.

Premiérový a pôvodný program pripravili Markíza a Joj pre tohtoročné letné vysielanie, pričom na prázdninové štruktúry už začnú pomaly nabiehať. Kým Markíza stavila najmä na osvedčené programy, Joj prichystala na leto hneď tri novinky.

Ako sme vás ako prví informovali, patriť medzi ne bude aj nová súťažno-zábavná šou Heslo, ktorá odštartuje práve počas prázdnin. Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, už na svojej sociálnej sieti potvrdil, že sa nová relácia na obrazovke objaví od 6. júla a obsadí štvrtkový prime-time od 20:35. 

heslo

Šéf Jojky zároveň spomenul, že aj súčasťou novinky Heslo bude kapela, pričom jej frontmanom sa stane Thomas Puskailer. Po Samuelovi Tomečkovi, ktorý zvýšil svoju popularitu vďaka Milujem Slovensko, tak bude ďalší spevák známy zo Superstar stabilnou súčasťou televízneho programu. Na obrazovke zábavného programu sa istý čas pravidelne objavovala aj ďalšia účastníčka speváckej šou Barbora Balúchová, pred tehotenstvom vystupovala v talkshow Neskoro večer. Do kapely Milujem Slovensko zas v priebehu sérií pribudla finalistka česko-slovenského X Factoru, Katarína Ščevlíková.

heslo-thomas-puskailer

Heslo bude zároveň druhou vlastnou reláciou Milana „Juniora“ Zimnýkovala na obrazovke Joj. Pokračuje zároveň v príprave Moja mama varí lepšie ako tvoja, rovnako tak bude aj na jeseň spoločne s Marcelom Forgáčom moderovať Nikto nie je dokonalý.

O šou Heslo
Heslo je štúdiová zábavná šou so známymi osobnosťami, ktoré sa zahrajú jednu z najklasickejších hier. Súťažiť  budú vo dvojiciach, pričom jeden člen dvojice bude musieť druhému prostredníctvom popisu, jediného slova či napodobnenia znázorniť pojem (heslo) ukryté na lístku. V prípade, že druhý člen dvojice na základe indície neuhádne, do hádania sa pustí druhá dvojica. Pozície si vymieňajú dovtedy, kým jedna z dvojíc ukryté heslo neuhádne. 

Čítať viac...
Nahor