Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj ukázala novú podobu zvučky Paneláku – pripomína Keby bolo keby

Toľko spomínaná nová zvučka Paneláku je už oficiálne zverejnená. Pôvodnú hranú zvučku seriálu z prvých sérií nepripomína.

Andy Kraus prisľúbil pri pretváraní Paneláku na jeho niekdajší obraz aj návrat ku hranej zvučke seriálu a svoj sľub aj splnil. Tých divákov, ktorí očakávali návrat k pôvodnej zvučke z prvých sérií Paneláku však už vopred „sklamal“. „Nebude úplne rovnaká ako bola pred tým, ale zo spätnej väzby a z focusov, ktoré sme si robili medzi našimi divákmi vyšlo, že im proste chýbali herci vo zvučke a hercom to chýbalo tiež, takže sme vyšli v ústrety hercom aj divákom,“ povedal pre web Jojky Andy Kraus.

Ako je z výsledku zjavné, tvorcovia zvučky sa držali Krausovej predstavy o jej podobe. Jej finálna verzia pripomína Krausov seriál Keby bolo keby. „Keď som tak povedal svoju predstavu ľuďom, ktorí na zvučke pracujú, tak som povedal, že mne sa veľmi páčila zvučka k seriálu Keby bolo keby. Nech to skúsia týmto spôsobom. Nechceli sme však meniť zvučku, na Lavíny si už ľudia zvykli a nebolo by dobré, keby sme ju menili,“ hovorí Kraus. Napriek tomu, že diváci dostanú okrem hranej zvučky aj svoju obľúbenú skladbu spojenú s Panelákom, mnoho z nich sa tešilo na návrat spievanej verzie skladby.

Nová hraná zvučka 13. série Paneláku

Zvučka 2. série Keby bolo keby

Čítať viac...
Nahor