Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj udržala ďalšieho herca z Paneláku: Miezga prejde do Divokých koní, otvorí veľkú dejovú linku!

Postupne sa začína črtať zoznam hercov, ktorí po Paneláku prejdú do nových projektov televízie.

Joj sa zatiaľ darí s väčšinou hercov dohodnúť. Kým ešte tento týždeň sme vás informovali, že po Paneláku v Joj končí Roman Luknár, ktorý sa upísal Markíze, známe je ďalšie meno, ktoré u televíznej dvojky ostáva aj po skončení denného seriálu.

V ďalších projektoch Joj sa bude objavovať Marián Miezga, ktorý od druhej série prejde do Divokých koní. Stane sa súčasťou úplne novej dejovej linky, ktorá dostane na jeseň veľký priestor. Na statok Holzmanka má prísť filmovací štáb, ktorého režisérom bude práve Miezga. „Miezga bude hrať fešného skúseného filmového režiséra, ktorý príde na Holzmanku so svojím štábom nakrúcať rozprávku,“ povedala tvorkyňa Divokých koní, Danica Haláková. S Miezgom bude hrávať aj ďalší nováčik v seriáli, Csongor Kassai, ktorý bude členom štábu.

Viac o novej sérii Divokých koní: Rozbehla sa výroba druhej série Divokých koní! Čím chce Joj zaujať?

Miezga však zatiaľ ostáva na „pľaci“ Paneláku. Podobne ako bývalé herečky Búrlivého vína Edita Borsová a Ivana Kubačková nemá ešte naplánovanú výrobu. Miezga je stabilnou tvárou Joj. Hlavnú úlohu stvárnil napríklad v seriáli Keby bolo keby, v improvizovanom sitkome Kukátko a rozbehol mafiánsku sériu Vdova. Ďalšími potvrdenými menami, ktoré ostanú v Joj aj po Paneláku, sú Ján Koleník, Diana Mórová, Sväťo Malachovský, Zuzana Porubjaková či Zuzana Šebová.

Čítať viac...
Nahor