Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší seriál to skúsi ako Naši a Horná Dolná: Joj cez sviatky spustí kampaň na novinku Prázdniny!

Ďalšia zo seriálových noviniek Joj sa uvedie hneď začiatkom budúceho roka.

Vianočné sviatky sú vďačným obdobím pre kampane na nové projekty, pričom v minulých sezónach z nich výrazne ťažili komediálne seriály oboch komerčných staníc. Počas Vianoc 2014 výrazne kampaňovala Markíza komediálnu novinku Horná Dolná, ktorá následne v januári s prvou časťou vystrelila na rating až 16,6 %. Vlani zas počas sviatkov Joj husto promovala svoju novinku Naši, ktorí napodobnili efekt Hornej Dolnej a s prvými dvoma časťami trhli rating až 14,4 %.

Kampane na rodinné komediálne seriály cez sviatky fungujú a vianočné obdobie na promo skúsi zúžitkovať ďalšia novinka. Joj plánuje okrem krimiseriálu Svět pod hlavou v januári vytiahnuť aj komediálnu novinku Prázdniny, ktorej cieľovka by sa mala kryť s aktuálne bežiacimi Našimi. Je viac ako pravdepodobné, že s kampaňou začne televízia práve koncom decembra. Prvú informáciu priniesol portál Mediálne.sk.

V prvých plánoch Joj avizuje Prázdniny zaradiť na stredy o 20:35, kde túto sezónu nasadila ďalší zo svojich ťahákov Za sklom. Koprodukčný Svět pod hlavou by mal nájsť miesto v druhom večernom pásme v pondelky po Inkognite o 21:50.

Prázdniny prinesú príbeh troch bratrancov, ktorí budú musieť so svojimi deťmi prežiť dva týždne na kopaničiarskej chalupe bez televízora aj počítača. “Jedna chalupa, dva týždne, traja chlapi, šesť detí, množstvo krásnych i bláznivých zážitkov, to sú prázdniny, na aké sa nezabúda,” píše sa o seriáli. “Bratranci Jano, Zdeno a Laco sú nielen rodina, ale aj najlepší priatelia. Majú spoločné spomienky na skvelé detstvo strávené v dedovej chalupe na Myjave. Na Zdenovej svadbe sa pod vplyvom nostalgie a alkoholu dohodnú, že rovnaké prázdniny plné zážitkov doprajú aj svojim deťom. Ich polovičky – Marika, Dáša a čerstvá novomanželka Klaudia, veľké šance tomu, že muži vydržia dva týždne so šiestimi deťmi, nedávajú. Na chalupe nie je signál ani internet, decká sa nudia a celá zostava sa mení na výbušnú zmes tesne pred explóziou. Muži musia občas siahnuť na dno svojich síl, aby na chalupe vydržali celé dva týždne a nezbláznili sa.”

Hlavné postavy v Prázdninách stvárnia Ľuboš Kostelný, Zuzana Norisová, Tomáš Matonoha, Lucia Siposová, Marko Igonda čiKristína Greppelová.

Čítať viac...
Nahor