Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj tento raz skladá Česko Slovensko má talent po svojom! Bude piaty ročník robiť sama?

Doteraz vznikala federálna šou v spolupráci s českou Primou, zdá sa však, že najbližší ročník bude iba v réžii slovenskej televízie.

Piaty ročník Česko Slovensko má talent už pozná svojich moderátorov. Kým doterajšia moderátorská zostava Pyco s Jakubom Prachařom vznikla za podmienky česko-slovenskej dvojice, aktuálne už Joj takéto obmedzenie riešiť nemusí. Napriek tomu, že bol Prachař naklonený spolupráci aj pre ďalší ročník, televízia sa rozhodla pre úplnú zmenu.

Namiesto hľadania vhodného partnera pre českého moderátora stavila na čisto slovenskú dvojicu. Ako už prebehlo médiami, moderátormi 5. ročníka ČSMT sa stanú Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Ostrieľané duo z Fun rádia či šou Nikto nie je dokonalý bude ideálnou voľbou pre slovenského diváka, no dokážu sa s dvojicou stotožniť českí diváci?

Voľba nových moderátorov federálnej šou dáva tušiť, že tento rok bude mať hlavné slovo v produkcii Talentu slovenská Joj. Prima už ohlásila, že sa bude aj tento rok podieľať na nábore súťažiacich do šou a podľa informácií na jej oficiálnom portáli sa tiež zdá, že sa ju chystá aj vysielať. Nedávny štvrtý ročník však Prime naznačil, že šou už nemá veľký potenciál na jej hlavnom kanáli a s Juniorom a Marcelom bude mať pre českého diváka ďalšie mínus.

Podľa slov Leoša Mareša Prima túto jeseň chystá novú veľkolepú šou, ktorá by mohla plniť úlohu najväčšieho projektu jesene. Do produkcie Česko Slovensko má talent sa tak tento rok už, pravdepodobne, pridá len čiastočne a nie je zatiaľ isté, či ho Prima bude vôbec vysielať. Ak, tak nebude prekvapením, ak šou zaradí na menšiu stanicu podobne ako niekdajší Hotel Paradise.

Slovenskí diváci by však zmenu v talentovom formáte postrehnúť nemali. Napriek pravdepodobnej menšej zaangažovanosti Primy chce Joj vyrobiť šou, ako ju diváci poznajú.

Čítať viac...
Nahor