Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj stopla Našich po dvoch týždňoch, na stredy vrátila Prázdniny! Dostali ju k priemerom, víťazom dňa Chart Show

Joj nevyšla v stredy stávka na reprízy Našich, operatívne ich nahradila prvou sériou jej v súčasnosti najúspešnejšieho seriálu.

Prázdniny sa vrátili do stredajšieho prime-time Joj. Televízia zareagovala na neúspech repríz Našich, ktorí ju posledné dva týždne dostali do hlbokých podpriemerov a nahradila ich prvou sériou jej úspešného komediálneho seriálu. Ten na prvý raz situáciu ustál podobne ako utorňajšie reprízy Nikto nie je dokonalý, keď si Joj v stredu polepšila na rating tesne cez 5 % s podielom pod 16 %. Víťazom večera bola Chart Show, ktorá zároveň v komerčnej cieľovke vyhrala aj celý deň s ratingom cez 7,5 % a podielom takmer 26 %.

Medzi menšími vyskočili Profesionáli s podielom 8 %, X Factor Veľká Británia už stanici priniesol podiely len okolo 3 a pod 4 %. Darilo sa zato opäť Dajto, ktoré s filmom Dvojnásobné obvinenie atakovalo 8 %, Doma s Nikdy ťa neopustím získala podiely nad 5 a pod 7 %. Wau s kriminálkami zas dosiahla výkony 4, 5 a 6 %.

Rodinné prípady podliezli 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja potvrdila utorňajší nárast s podielom nad 16 %. Televízne noviny sa vracajú k priemerom spred štartu Oteckov s výkonom 25,5 %, Noviny sa dostali nad 22 %. Správy Joj sa stali najsledovanejším programom dňa v celkovom publiku, keď ich videlo pod 470-tisíc divákov, Televízne noviny si zaplo vyše 385-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor