Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

JOJ štartuje výrobu X Factoru, vieme prvé informácie

Len v stredu sme sa dozvedeli kompletné zloženie poroty speváckej show X Factor. Konkurenčná show Hlas Česko Slovenska poznala svojich koučov i moderátorov ešte v minulom roku.

Podľa informácií, ktoré sa nám podarilo získať, sa nakrúcanie show X Factor už intenzívne pripravuje a televízia v týchto dňoch finišuje so stavbou scény v bratislavkej Inchebe, kde budú prebiehať klasické castingy. Prvýkrát sa tak kompletná porota a moderátor Martin Pyco Rausch stretnú už budúci týždeň, pravdepodobne v pondelok, kedy začína nakrúcanie castingov. Trvať by malo približne týždeň, po prestávke by mala nasledovať ďalšia fáza. Je otázkou, či JOJ bude vyrábať aj tzv. domy porotcov, alebo využije aktuálnu novinku z USA – súboj štyroch stoličiek. Chýbať by však nemal tzv. Bootcamp. Zatiaľ nie je známy počet priamych prenosov, ani celkový počet epizód. Spevácka show X Factor by mala odštartovať v približne rovnakom termíne ako show Hlas Česko Slovenska, už v priebehu marca.

Porota speváckej show X Factor:

Celeste Buckingham, mladá speváčka, ktorá sa na hudobnom trhu pohybuje iba tri roky. „X Factor je dokonalý a stala sa z neho legenda ako v Štátoch, tak aj tu na Slovensku. Škoda, že tu nebol už pred rokmi, ani na okamih by som nezaváhala, do akej show sa prihlásiť. Že sa mi podarí stať sa porotkyňou takto skoro, je pre mňa obrovská pocta aj výzva zároveň!“vyhlásila interpretka hitov ako Run, Run, Run alebo Crushin´ My Fairytale pre televízny portál show.

Sisa Lelkes Sklovská, známa operná  a spevácka diva. Sisa už účinkovala v mnohých krajinách sveta a spieva v ôsmych jazykoch. „Predstava koľko práce budeme mať so súťažiacimi je vzrušujúca. Akú pieseň vybrať, aký prejav mu vytvoriť, ako ho nastylovať… celý tím, s ktorým sa budem o svoje talenty starať, do toho treba vložiť všetku energiu a celú dušu,“ povedala pre domovský televízny portál X Factoru.

Odřej Brzobohatý, český muzikant,  herec, a moderátor, ktorého môžete poznať ako syna herca Radoslava Brzobohatého a slovenskej herečky Hany Gregorovej. Nedávno sa úspešne zúčastnil aj tanečnej show Star Dance, čím potvrdil svoj všestranný talent.

Oto Klempíř  –  textár, spevák, scenárista, básnik a kreatívec. Je autorom titulnej skladby k filmu Snowboarďáci. Má za sebou už takmer 20-ročnú spoluprácu s funkovou formáciou J.A.R. Oto Klempíř je najmenej známkou tvárou v porote, bude otázkou, či sa mu podarí zaujať divákov.

Čítať viac...
Nahor