Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj štartuje výpravné 1890, pozrite si zvučku! Vonku aj titulná skladba

Ťažisková novinka Joj štartuje, s ňou aj tretia Tvoja tvár znie povedome.

Ostrá časť jarnej sezóny je tu. Cez víkend komerčné televízie začínajú spúšťať svoje najhlavnejšie projekty sezóny, pričom dva z nich pôjdu priamo proti sebe.

Joj v prípade svojej mimoriadne promovanej historickej kriminálke 1890 najnovšie ukázala zvučku k seriálu, prezentoval ju priamo generálny riaditeľ Marcel Grega na svojom Facebooku. Už skôr pritom uviedol, že 1890 považuje za najvýpravnejší seriál v televíznej histórii na Slovensku. Pred pár dňami televízia uverejnila aj celú verziu titulnej skladby k novinke.

Zvučka seriálu 1890

Markíza zas najnovšie v prípade svojej hlavnej šou Tvoja tvár znie povedome špekuluje, kým bude zranená súťažiaca – speváčka Lina Mayer, nahradená. Meno náhradníčky má naznačovať aktivita bulvárom prepieranej Natálie Puklušovej, ktorá na sociálnej sieti zdieľala fotografiu s odkazom: „A s Tvárou začína aj Eden.“ Neskôr popis upravila na: „A so sobotou prichádza Eden.“ Lina Mayer si na skúške pred prvým nakrúcaním šou zlomila obe ruky, i tak však absolvovala výrobu prvej časti šou.

Titulná skladba seriálu 1890

Čítať viac...
Nahor