Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ štartuje v januári s viacerými novinkami – okrem Paneláku uvedie štyri ďalšie seriály!

Panelák nebude jediným seriálom JOJ v januári. Na obrazovky budú počas celého mesiaca pribúdať aj ďalšie nové, či staronové seriály.

Tým prvým, ktorý vstúpi na novoročné obrazovky, bude obnovený seriál Klan – V dobrom aj v zlom, ktorý sa bude vysielať cez pracovné dni po 18.00 hod. Konkurenciou mu bude najmä seriál Susedia na Markíze. Panelák sa do vysielania JOJ vráti od 20. januára a vysielať by sa mal od pondelka do štvrtku o 20.15 hod., nebude sa teda vysielať 5x do týždňa ako tomu bolo tento rok. Markíza bude Paneláku rovnako od 20. januára konkurovať Búrlivým vínom – oba seriály sa teda vrátia v rovnaký deň a budú sa vysielať v rovnakom nasadeni od pondelka do štvrtku. V piatky JOJ počíta s akvizičným seriálovým projektom Devious Maids, Aj Markíza chystá na január akvizičný seriál (The Client List), ktorý však bude vysielať  v hustejšou nasadení od pondelka do štvrtku po Búrlivom víne.

devious-maids-season-1

V druhej polovici a na konci januára by do vysielania JOJ mali pribudnú hneď tri pôvodné seriálové premiéry – kriminálny seriál Vdova s Michaelou Čobejovou v hlavnej úlohe, nová séria komediálneho seriálu Profesionáli v jeho pôvodnom zložení, doplnenom o nové postavy a netradičný sitkom Kukátko s predstaviteľmi úspešnej Partičky. Novinkám zrejme bude patriť slot po 21.30 hod. Aj v januári by mala JOJ pokračovať vo vysielaní seriálu Dedičstvo.

Čítajte aj: Kedy sa v novom roku vrátia Panelák a Búrlivé víno? Aké novinky televízie pripravujú?

Čítať viac...
Nahor