Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Joj štartuje kampaň na nový seriál Dr. Ema. Je až netypicky pokojná

Trhová dvojka potvrdzuje záväzok, ktorý si dala po zmene vedenia vo februári tohto roka. Dr. Ema bude odlišná ako doterajšie produkcie televízie.

Joj už začína promovať aj ďalšiu jesennú novinku, rodinný seriál so Soňou Norisovou či Zuzanou Krónerovou – Dr. Ema. Seriál o živote psychologičky a problémoch jej klientov, promuje prostredníctvom trojice upútaviek, v ktorých sa divákom predstavujú hlavné hrdinky seriálu. „Upútavková kampaň na nový seriál Doktorka Ema je založená na troch silných ženách – troch generáciách – Soňa Norisová (doktorka Ema) – Zuzana Krónerová (jej mama Hela) a Natália Germániová (Simona – vnučka a dcéra Emy),“ približuje televízia.

Aktuálne: Dátum štartu seriálu Dr. Ema je známy!

Kampaň ku seriálu pracuje s „rodinným claimom“, ktorý má novinku vystihovať – „Všetko, čo chcete vedieť o mužoch, ženách a ich vzťahoch nájdete v novom seriáli televízie Joj.“ Teasingovú kampaň nasadila Joj do vysielania v stredu večer, neskôr na ňu nadviaže upútavka na konkrétnu epizódu.

Kampaň sa nakrúcala v priestoroch bytu v Bratislave, v ktorom sa seriál aj vyrába, pod taktovkou kreatívneho oddelenia TV – projektovej režisérky Barbory Kardošovej.

dr ema vyroba kampane

Spracovanie kampane dáva jasne najavo smerovanie televíznej dvojky. Ako už krátko po nástupe na stoličku generálneho riaditeľa Joj Group povedal Marcel Grega, „hlavná stanica Joj bude omnoho viac rodinná ako v minulostia Dr. Ema toto vyjadrenie potvrdzuje. Kampaň je ladená až netypicky pokojne, je otázne, či dokáže zaujať dostatočné množstvo divákov Joj, ktorí sú z minulosti zvyknutí či už na kontroverznejšie alebo dramatickejšie produkcie. Dr. Ema sa bude pravdepodobne najviac podobať na seriál Aféry. Ten patril k lacnejším produkciám stanice.

Viac o Dr. Eme: Prečítajte si všetky informácie o seriálovej novinke Joj

Dr. Ema – upútavka so Soňou Norisovou

Dr. Ema – upútavka so Zuzanou Krónerovou

Dr. Ema – upútavka s Natáliou Germániovou

Čítať viac...
Nahor