Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj spustila upútavku na český seriál s vodníkmi. Stavia na istotu

Klasické české a československé komédie slovenskí diváci milujú, Joj skúsi zaujať špecifickým seriálom.

Ako sme vás už informovali, Joj sa nevýrazný výkony v piatkovom prime-time pokúsi zlepšiť novinkou Českej televízie, ktorá základ čerpá z československej klasiky. Film Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách patrí dodnes k najobľúbenejším filmovým titulom spoločného československého archívu a na tejto klasike stavia nový seriál Neviditeľní.

Komediálny seriál už začala Joj promovať vo vysielaní a upútavku postavila na fungujúcich prvkoch – upútava na „legendy českého filmu“ a taktiež zdôrazňuje, že seriál je „voľným pokračovaním Konca vodníkov v Čechách“. Televízia tak skúša svojho diváka nalákať na novinku, ktorá by mu mala priniesť tú zábavu, ktorú očakáva od českých komédií. V seriáli hrajú Jiří Bartoška, Kristýna Liška Boková, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Kryštof Hádek, Jana Plodková, Luděk Sobota či Ondřej Hejma.

Seriál Neviditeľní má 13 častí, Joj aj ČT ho budú vysielať súbežne v piatkovom prime-time. Obe televízie spustia vysielanie seriálu v piatok 5. septembra.

O seriáli Neviditeľní
Trinásťdielny komediálny seriál o menšine žijúcej v utajení medzi nami. O vodných ľuďoch. Vyzerajú ako my, majú len jednu zvláštnosť: vedia dýchať vodu. V poslednej dobe ich ubúda. Majú problém s klesajúcou pôrodnosťou a vďaka páreniu sa “suchými” pomaly prichádzajú o svoju zázračnú schopnosť, vďaka ktorej sa líšia od ľudí. Občas sa tiež stane, že sa medzi nimi objaví tzv. “vlk”, vodník, ktorý o sebe nevedel, že je vodníkom. Problém nastane, keď sa ukáže, že jedným takým “vlkom”, je mediálne známy pražský lobista Laušman. Že je vodník, o sebe zistí potom, čo sa mu nepodarilo utopiť. Teraz je mu v pätách nielen polícia, ktorá ho stíha pre jeho podvody, ale aj vodníci, ktorí sa boja prezradenia. Vo svojich cieľoch však nie sú jednotní, a tak sa nájde jeden, ktorý mu zachráni život. A ani netuší, čo všetko záchranou Laušman rozpúta…

Čítať viac...
Nahor