Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Joj spustila sezónny projekt Naj trieda. K výhre si môžu triedy pomôcť, za odplatu

Joj pripravila pre žiakov základných a stredných škôl v termíne od 12. novembra 2014 do 12. januára 2015 súťaž Naj trieda, vďaka ktorej si niekoľko tried bude môcť užiť záver prvého školského polroka lyžovačkou či v aquaparku.

Jednotlivé triedy sa do súťaže môžu prihlásiť prostredníctvom formulára na internetovej stránke www.najtrieda.sk, a to nahratím súťažnej fotografie spolu s  názvom triedy a školy. Súťaž prebieha v troch kategóriách: Najvtipnejšia fotografia, Najväčšia triedna selfie a Najkreatívnejšia fotografia.

O víťazovi rozhodnú návštevníci stránky. Každý  má právo na jeden hlas denne pre každú súťažnú fotografiu . Každá súťažiaca trieda má okrem možnosť zvýšiť svoje šance na výhru. Pridať si môžu extra hlasy, ktoré sa dajú získať napríklad nahratím ďalších nesúťažných fotografií alebo pozvaním priateľov. Zvýšiť šancu na výhru môžu aj zaslaním SMS správy, ktorou si môžu pridať 50 alebo 100 hlasov ku konkrétnej súťažnej fotografii. Zlepšiť postavenie v rebríčku je možné aj vďaka funkcii VIP, ktorá automaticky zdieľa vybranú fotku na Facebook stránke a bude zobrazená aj na úvodnej stránke projektu.

Súťaží sa o víkendovú lyžovačku v Jasnej s ubytovaním a kúpaním v Tatralandii pre celú triedu, víkendové skipasy v Tatranskej Lomnici pre celú triedu a výlet pre celú triedu do Tatralandie s celodenným vstupom do aquaparku.

Čítať viac...
Nahor