Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj spustila promo na letnú novinku Luca Bessona, v upútavkách zmenila jej názov!

Televízia netradične promuje seriálovú novinku pod upraveným názvom než ako sa seriál uvádza v televíznych programoch.

Televízna dvojka začala v piatok s promom na svoju jedinú seriálovú akvizičnú novinku tohto leta. V utorky a štvrtky od najbližšieho týždňa bude na premiérovú druhú sériu Kuriéra nadväzovať novým seriálom Taxi Brooklyn.

Dvanásťdielny francúzsko-americký sériál vychádza z úspešnej štvordielnej filmovej série Taxi a práve z toho chce Joj vyťažiť. Podobne ako v prípade seriálového Kuriéra odkazuje pri promovaní Taxi Brooklyn na filmového predchodcu, pričom v televíznom vysielaní chce televízia ešte viac pripomenúť divákom slávny film. V upútavkách totiž nepoužíva oficiálny názov seriálu, ale len skrátenú verziu Taxi. Robí tak od prvého spotu na letnú kampaň „Horúce seriálové leto“ a taktiež v samostatnej upútavke na seriál. V programových plánoch ho uvádza pod jeho originálnym názvom Taxi Brooklyn, tak je označený aj v televíznych programoch na internete a v tlači.

Seriály Kuriér a Taxi Brooklyn majú spoločné aj meno režiséra a scenáristu Luca Bessona, ktorého tituly Joj pravidelne uvádza. V oboch prípadoch sa postaral o pôvodný námet pre seriály, nakoľko vychádzajú z filmov, na ktorých pracoval.[wpvp_player attid=“22179″  src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/taxi-promo.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/nebezpecne-blondava.jpg]

Čítať viac...
Nahor