Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ spustila novú kampaň na svoj seriál, ktorý štartuje už 2. januára! (VIDEO)

Nová upútavka predstavuje seriál Klan – V dobrom aj v zlom ako napínavý rodinný seriál s krimi zápletkou. Na obrazovky sa vráti už na začiatku januára.

KLAN – V DOBROM AJ V ZLOM televízia JOJ prezentuje ako voľné pokračovanie seriálu Klan, ktorý sa na jej obrazovke objavil začiatkom jesene 2013. Televízia deklaruje, že seriál bol v priebehu polroka podrobený prieskumu a prešiel úpravou tak, aby vyhovoval očakávaniam slovenského diváka. Seriál, podľa tvorcov, v sebe skrýva nielen romantiku, ale aj detektívnu zápletku a pútavo rozohráva osudy hlavných hrdinov.

O čom je príbeh seriálu Klan – V dobrom aj v zlom?
Nečakaná láska dvoch mladých ľudí spája dve rodiny, ktoré doteraz k sebe nemali veľmi blízko. Inéz Matošová (Kristína Svarinská) a Marek Hodák (Patrik Vyskočil) sa napriek nevôli svojich rodín chcú vziať. Svadbu však preruší nečaká udalosť – nevestu unesú a neznámi únoscovia pýtajú vysoké výkupné. Obidve rodiny zúfalo pátrajú po objednávateľovi únosu a vyslobodenie Inéz je veľmi dramatické. Brat Inéz, Šimon Matoš (Juraj Ďuriš), sa zbližuje s novinárkou Annou (Marta Maťová), ktorá v minulosti zviedla jeho otca a stále ho provokuje. V príbehu sa zbližuje aj ďalšia dvojica – mladší súrodenci mladomanželov, Sára Matošová (Dorota Sámelová) a Jakub Hodák (Michal Nemtuda)… Rodina Jedľovských – Adriana (Zuzana Mauréry) a Edo (Juraj Rašla) na rozdiel od týchto dvoch rodín riešia úplne iné problémy. Problémy, ktoré sa týkajú skoro každej bežnej slovenskej domácnosti – peniaze a deti. O svoje vysnívané šťastie však musia začať všetci bojovať.
zdroj: Joj.sk

Čítať viac...
Nahor