Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Pikošky

Joj spustila nábor nových farmárov: Priznáva, že až teraz hľadá skutočnú lásku!

Televízia väčší dôraz na to, že kontroverznú šou mení za romantickú, dávať už ani nemôže. Práve to jej však môže zlomiť väzy.

Joj už začala hľadať nových farmárov pre štvrtú sériu zoznamovacej reality šou Farmár hľadá ženu. Kým po minulé roky bola práve táto šou symbolom toho najkontroverznejšieho, čo domáca televízna tvorba ponúka, tento raz by sa mala stať symbolom lásky.

Tak, ako sme vás ako prví informovali, Farmár hľadá ženu sa zmení na čistú romantiku. Časté pípanie by mali nahradiť nesmelé vyznania lásky, kontroverzie zas dokumentárny štýl, akým bude relácia spracovaná.

Televízia zmenu formátu výrazne zdôrazňuje aj v náborovej upútavke. Farmárov láka do „úplne vynovenej romantickej verzie„, na záver spotu k tomu priznáva, že až teraz bude hlavným úmyslom zoznamovacej šou zoznamovanie: „Neváhajte! Teraz hľadáme skutočnú lásku.“

Na webe Joj argumentov, ktoré majú podporiť dôveru potenciálnych uchádzačov o lásku v zmenu spracovania šou, ešte pridáva. Na výrobe sa bude podieľať spoločnosť Vianostra, ktorá vyrábala aj českú verziu šou. Verziu, ktorá sa končí svadbami a deťmi,“ zdôrazňuje Joj.sk. Vianostra produkovala všetky štyri ročníky českej verzie šou. Tá je preslávená tým, že jej charakter je značne dokumentárnejší a láskyplnejší, ani ona však neodolala kontroverznosti, ku ktorej sa vydala vo štvrtej sérii. Slovenského Farmára doteraz vyrábala Good TV, tím na čele s Radom Štefanovom a Barborou Vallovou.

V súčasnosti je ťažké odhadnúť, akým spôsobom chce Joj uspieť s vynoveným Farmárom. Doteraz reality šou pútala pozornosť a eskalovala množstvo televíznych divákov práve svojím kontroverzným a pre jej fanúšikov aj zábavnejším charakterom. Diváci odmietli až tretiu sériu, ktorá príliš tlačila na pílu až hranicu prepílila. Romantická verzia môže byť pre divákov prvej a druhej série nudná, ťažko povedať, či zaujme dostatok nových divákov a dokáže zmeniť svoju nálepku u tých, ktorí ňou pohŕdajú. Romantická sa pokúsila byť aj niekoľkokrát odkladaná a nakoniec na menšej Plus odvysielaná Láska na celý život. O jej úspechu hovorí jej samotný osud.

Náborová upútavka do štvrtej série Farmár hľadá ženu

Čítať viac...
Nahor