Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spustila kontroverznú kampaň na Panelák! V nezmyselných spotoch si zahral aj Bárta (vnútri všetky upútavky)

Pod heslo „O Paneláku sa vám bude aj snívať“ skryla Joj niekoľko kontroverzných momentov a situácií, ktoré by sa mohli odohrať naozaj len v sne.

Joj v pondelok večer odštartovala dlhšie pripravovanú a pre televíziu kľúčovú kampaň k 15. sérii Paneláku. Seriál zaujme podľa aktuálnych plánov miesto po Divokých koňoch o 21:40, kde bude mať za úlohu udržať väčšinu divákov z ostatnej jesennej sezóny. Prvý týždeň Sladkého života ukázal, že ak chce dosahovať podiely okolo úrovne 20 %, bude musieť denný seriál uhrávať ratingy nad hranicou 6 %. So 14. sériou vysielanou o 20:30 sa pri tom pravidelne pohyboval okolo 6,5 až 7 percent.

Čítajte aj: Panelák už pozná definitívny dátum štartu. Joj o diváka zabojuje kontroverziou!

Aj tento raz chce Joj znovu naštartovať záujem o seriál výraznejšou aktivitou. Podobne, ako napríklad pred štartom 12. série, pripravila väčšiu kampaň a do deja zakomponovala dramatickú linku. Tou bude smrť hlavnej postavy Jakuba Švehlu. Jeho predstaviteľ, Vlado Kobielsky, sa s divákmi Paneláku rozlúči definitívne v druhej časti 15. série seriálu, no napriek tomu účinkuje aj v kampani.

Stalo sa: Fanúšikovia Paneláku sa búria: Teraz už seriál pozerať nemusíme! Čo na to Joj?

Tá prináša tri spoty, ktoré zas prinášajú radu nezmyselných situácií. Nová séria Paneláku má totiž byť natoľko pútavá, že sa divákom o nej bude aj snívať a ako to už býva, sny prinášajú často nelogické až absurdné spojenia. Na tých je postavená aj kampaň k dennému seriálu, pričom sa k nim pridávajú aj momenty, ktorými chce televízia vyvolať mimoriadnu pozornosť divákov a aktivitu bulvárnych novinárov.

Viac info: Podrobnosti o 15. sérii Paneláku: “Panelák ožije!” sľubuje Andy Kraus

Tie najkontroverznejšie sú v spote, v ktorom sa objavujú spoločne predstavitelia kedysi hlavných postáv – herci Vlado Kobielsky a Alexander Bárta. Obaja už stvárňujú kľúčových hrdinov v denných seriáloch Markízy, no priestor im bude patriť aj na obrazovkách Joj. Kým Kobielsky ešte natočil zábery do kampane vo vírivke v rámci zmluvy, Bártu tvorcovia (viditeľne) nakľúčovali. Využili pri tom zábery natočené s hercom v minulosti na zelenom plátne. Tvorcovia sa tak tento raz pre vzbudenie záujmu rozhodli využiť neutíchajúce prosby o návrat Kordiaka do seriálu. Dokonca sa skutočne v jednej epizóde objaví, opäť však len dostrihnutý z už natočených záberov.

Spoty kampane „O Paneláku sa vám bude aj snívať“ k 15. sérii denného seriálu

[wpvp_player attid=“17861″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/Panelak-15-seria-teaser-Svehla-Ivana-Hoffa-Kordiak.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/kordiak-svehla-panelak.png]

[wpvp_player attid=“17862″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/Panelak-15-seria-teaser-Maslak-Fabry-Luky-Noro.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/panelak-15-seria-maslak.png]

[wpvp_player attid=“17863″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/Panelak-15-seria-teaser-Janco-Sona-Agata.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/01/panelak-15-seria-jancovci.png]

Čítať viac...
Nahor