Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spustila kampaň na letnú sériu Pravá tvár! Pozrite si prvé spoty

Televízia zainvestovala do pôvodného seriálu aj v mimosezónnom období.

O tri týždne vystrieda v stredajšom prime-time neúspešný Panelák nová dramaticko-romantická séria, ktorá sa stane jedným z highlightov letnej štruktúry Joj. Tá si ponechala jednu zo seriálových noviniek pre obchodne slabšie obdobie, v ktorom sú premiérové časti pôvodných seriálov skôr raritou.

Nový seriál Pravá tvár odštartuje v stredu 14. júna, pričom Joj od piatka spustila kampaň. V trojici teaserov predstavuje hlavných hrdinov, ktorých stvárnia mladá herečka Monika Horváthová a známi herci Martin Mňahončák a Marek Geišberg.

O seriáli Pravá tvár
Masky, pretvárka, prezliekanie sa do iných identít, aby sme unikli reál nemu svetu, keďže mu nedokážeme čeliť. Zámeny osôb, životné nedorozumenia, prekvapivé rozuzlenia. V kaderníctve meníme strih, zároveň tým meníme svoju tvár, no aj náš život je postrihaný z množstva útržkovitých vzťahov a rozličných náhod, ktoré do seba po poskladaní zapadajú ako puzzle.

Príbeh nového seriálu sa začína v oravskej dedinke Jakubovo, keď Vika nachádza svoju sestru Lenu mŕtvu. Vika opustí rodné mesto, svoju rodinu a priateľa Juraja a vydá sa do Bratislavy, kam však neprichádza hľadať nový život, ale ženie ju túžba po pomste za sestrinu smrť. Vika chce nájsť otca Leninej malej dcérky – Mareka Salanciho, o ktorom je presvedčená, že bol zodpovedný za Lenine psychické problémy.

Čítať viac...
Nahor