Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spustila kampaň na desať rokov Jojky v meste! Markíza oslávila DOD s takmer 28-tisíc divákmi

Televízie už tradične v auguste a septembri organizujú najväčšie akcie pre svojich divákov.

Markíza má už Deň otvorených dverí za sebou, Joj svoju obdobu DOD absolvuje v najbližších týždňoch. Obe televízie na prelome leta a jesennej sezóny organizujú veľké divácke akcie, na ktorých sa stretávajú s desaťtisícmi svojich fanúšikov.

Markíza priamo vo svojom areáli v Záhorskej Bystrici absolvovala už 21. ročník Dňa otvorených dverí, ktorý mal v sobotu 26. augusta do televízie prilákať až takmer 28-tisíc fanúšikov. Markíza informovala v tlačovej správe. Televízia divákov okrem tradičnej autogramiády tvárí či prehliadky štúdií lákala divákov na hviezdu Chrisa Powella, cez ktorého promuje štart vlastnej verzie šou Extrémne premeny, a taktiež na krasokorčuliarsku legendu Jevgenija Pľuščenka. Diváci si tiež mohli prezrieť nové spravodajské štúdio, ktoré Markíza predstavila len dva dni pred akciou.

dod-markiza-2017-chris-powell

„Je úžasné, koľko ľudí tento rok navštívilo náš Deň otvorených dverí. Je pre nás veľkou cťou, že majú radi našu televíziu a budeme naďalej robiť všetko pre to, aby sme im ponúkali najlepšiu rodinnú televíziu na Slovensku. Už teraz sa nevieme dočkať, že sa uvidíme opäť o rok,“ povedal Matthias Settele.

Joj vo svojich priestoroch podobnú akciu zorganizovať nemôže a tak sa po úspechu seriálu Panelák a v čase štartu neskorších hitov Profesionáli a Súdna sieň rozhodla pre vlastný spôsob stretnutia s divákmi. S akciou Jojka v meste pravidelne cestuje do troch slovenských miest, kam prinesie svoju televíziu aj s osobnosťami. Televízia pri príležitosti desiatich rokov Jojky v meste po prvýkrát zmenila vizuál akcie a predstavila výraznejšiu kampaň, s ktorou prišla na obrazovky tento týždeň.

jojka-v-meste

Televízia opäť navštívi tri slovenské mestá, v nedeľu 3. septembra to bude Nové Mesto nad Váhom, 10. septembra Žilina a 17. septembra Košice. Už tradičnou súčasťou Jojky v meste je vysielanie hlavnej spravodajskej relácie Noviny naživo z námestia.

Čítať viac...
Nahor