Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spustila kampaň na ďalšiu letnú novinku: Všetko, čo mám rád nasadí na piatky!

Zábavná novinka využije slot, v ktorom dlhodobo zábavu buduje Jednotka. V lete ho však opäť uvoľní.

Markíza a Joj stavili toto leto na odlišnú stratégiu. Televízie spája, že sa pokúsia priniesť čo najviac premiér pôvodných programov, pričom odstavujú na druhú koľaj v minulosti dominantné seriálové akvizície. Kým Markíza však nasadí najmä stabilné programy, Joj vyrukuje s novinkami.

Medzi nimi bude aj zábavná šou s moderátorom Štefanom Skrúcaným Všetko, čo mám rád, ktorá netradične zacieli na strednú generáciu a starších divákov. Typ zábavného programu s klasickou ľudovou zábavou, od akého postupne upustila aj verejnoprávna televízia, Joj vyskúša vrátiť, pričom ho zaraďuje na piatkové večery. Využije tak slot, v ktorom koncom júna skončí Čo ja viem, čím sa uvoľní priestor pre zábavu. Jednotka na leto už klasicky nasadzuje na tento deň Naj dedinku Slovenska.

Všetko, čo mám rád odštartuje v piatok 23. júna a aktuálne sa už prezentuje divákom aj prostredníctvom trojice upútaviek. Joj ich vyskladala z hudobných momentov programu a naznačila veľkú časť zloženia známych hostí. Viac o šou v tomto článku.

Ešte pred Všetko, čo mám rád stihne odštartovať aj ďalšia letná novinka Joj – seriál Pravá tvár. Ten sa zas usadí v stredajšom prime-time, kde odsunie k desiatej hodine pokračujúci Panelák. Prvýkrát sa tak stane 14. júna.

Markíza má ambíciu každý letný pracovný večer zaplniť poslednou sériou Búrlivého vína, pobeží od pondelka do piatka, štartuje 19. júna mimoriadne v dvoch častiach za sebou. Pokračovať bude Dobre vedieť, do accessu sa vrátia tak ako pred rokom Susedské prípady, na 14. hodinu nasadzuje Markíza premiéry Bez servítky, ktoré neodvysielala po náhlom stiahnutí programu z vysielania. Aj Markíza pre leto pripravila aj novinku, v utorky o 22:50 uvedie šou Čas na svadbu.

Čítať viac...
Nahor