Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spúšťa od pondelka veľké zmeny! Pozrite si prehľad

Trhová televízna dvojka sa rozhodla na netradičný dátum, 28. apríla, sústrediť hneď niekoľko výrazných zmien a to nielen na jej hlavnom kanáli, ale aj menších staniciach. Pozrite si prehľad noviniek.

TV JOJ

Joj prináša zmeny už v off-time. Tak ako sme vás informovali už v polovici apríla, „novinku“ prinesie do svojho najrôznorodejšieho slotu od 11:00 do 12:00, kedy končí s rôznymi reality či kuchárskymi formátmi a nasadzuje doň reprízové časti Súdnej siene. Týmto krokom tak vytvorí rovno trojslot svojej trvalky, keď s jej vysielaním začne už o 9:00. Ďalšia zmena prichádza v čase okolo 14:40, kedy sa Joj rozhodla po druhý raz vyskúšať formát Wauky Nákupné maniačky na hlavnom kanáli. Z programu vypadávajú Ochrancovia, ktorých všetky epizódy televízia odvysielala.

Z tohto dôvodu sa jej uvoľnil slot aj o 17:15, kedy to televízia riskne s telenovelou. Od pondelka do piatku nasadzuje mexickú telenovelu Búrka: Dobrodružstvo lásky. Na pol deviatu večer televízia sústredila intenzívnu kampaň pre seriál Panelák, ktorému sa pokúša pomôcť a zlepšiť jeho výkonnosť. Cestou k lepším výsledkom by mal byť jeho návrat do podoby z minulosti. V pondelok o 21:30 zároveň Joj spúšťa svoj nový akvizičný seriál Agenti S.H.I.E.L.D. Od konca januára tak ide už o tretiu novinku v tomto pondelňajšom slote.

TV PLUS

Pre novinku Agenti S.H.I.E.L.D. mení svoj prime-time aj Pluska. V pondelky o 21:30 bude vysielať nový britský reality formát Najväčší zberači o ľuďoch žijúcich v odpadkoch. Svoje večerné nastavenie mení aj v stredy, kedy akčné filmy vysúva až za pol desiatu jednou epizódou CSI Las Vegas. V soboty a nedele zas Plus odštartuje svoj prime-time už o 19:40 seriálom Odhalené tajomstvá mágie a kúziel. Seriál nahradí magazín Svet zázrakov, čítajte viac.

TV WAU

Ženská televízia prináša zmeny taktiež v prime-time, všetky sa však odvíjajú od noviniek hlavného kanála. O 20:40 nahradí reality a kuchárske formáty telenovela Búrka: Dobrodružstvo lásky, keď Wau zreprízuje aktuálnu časť z podvečera na Joj. O 21:30 pokračuje vo vysielaní jej najúspešnejšieho titulu Nákupné maniačky, diváčky si však po dlhom čase nájdu v tomto čase premiérové časti. Aj v tomto prípade pôjde o časti vysielané na Joj popoludní.

Čítať viac...
Nahor