Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spúšťa kampaň už na druhú jesennú novinku: Super Karaoke promuje cez svojich moderátorov!

Po najväčšej novinke Take Me Out Joj začína s kampaňou aj na ďalšiu novú šou.

Krátko po nasadení imidžovej upútavky na štúdiovú zoznamku Take Me Out začína Joj zoznamovať divákov aj s novinkou Super Karaoke. Spievanie na cestách so známymi tvárami lokalizuje v rámci televízneho vysielania ako jedna z prvých na svete a, zdá sa, že aj túto šou radí medzi kľúčové.

S promom totiž začína rovnako ako pri Take Me Out včasne na prelome júla a augusta, kedy zvyknú televízie nasadzovať kampane na hlavné formáty jesene. Markíza takto už týždeň promuje svoj veľký jesenný tromf, seriál Rex.

V prvej časti kampane na Super Karaoke nestavila televízia na spevákov. Novú šou promuje prostredníctvom tvárí spravodajstva Luciu Barmošovú, Ľuboša Sarnovského, Danu Strculovú, Hanu Galovú a Alexandru Pavlovič-Hinkovú či dvojicu z relácie Heslo Milana Zimnýkovala a Martina Puskailera. V šou sa budú objavovať viacerí speváci ako Celeste Buckingham, Helena Vondráčková, Adam Ďurica či kapela Tublatanka. Moderátorom je Sväťo Malachovský.

Super Karaoke je licencovaný formát s originálnym názvom Carpool Karaoke. Vychádza z rovnomenných videí Jamesa Cordena, ktoré sa stali na internete hitom. Po približne troch rokoch vznikol aj samostatný televízny formát, ktorý sa od tohto roka ponúka do celého sveta.

Super Karaoke má byť 30-minútový formát, ktorým by Joj mala doplniť svoj večerný program. Novinku pripravuje J.A.M. production, režisérom je dvorné meno televízie, Jeffo Minařík.

Čítať viac...
Nahor