Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štart sitkomu Svet podľa Evelyn sa blíži, Joj spustila kampaň! (video)

Internetová postavička sa pomaly dostáva na televízne obrazovky.

Nový jesenný projekt Joj sa už dostáva do vysielania. Televízna dvojka v stredu v šou Česko Slovensko má talent odštartovala kampaň na komediálnu novinku, ktorej hlavnou hviezdou bude internetová postavička Evelyn.

Joj nespustila kampaň v Talente bezdôvodne. Svet podľa Evelyn totiž bude už o dva týždne tvoriť s talentovou šou dvojičku, vysielať sa začne od stredy 14. októbra o 22:10. Bude tak môcť dediť silný nábeh, stabilne sa Talent drží nad 11-timi ratingami, najsilnejší je pritom po skončení premiérovej Hornej Dolnej.

Sitkom Svet podľa Evelyn nebude postavený len na samotnej komičke, ale aj epizódnych postavách. V jednotlivých epizódach by sa mali prestriedať viaceré známe osobnosti. Stabilnou súčasťou sitkomu by mali byť Zuzana Porubjaková, ktorá je aktuálne hlavnou tvárou komediálneho seriálu Dvojičky, Kristína Farkašová, Jozef Vajda či Štefan Martinovič.

Upútavka na sitkom Svet podľa Evelyn

O seriáli Svet podľa Evelyn
Volá sa Evelyn a pochádza z Dolného Kubína. Ale to nie je podstatné, pretože už nejaký ten čas žije v cépečkárskom meste snov – v Bratislave. Má troch spolubývajúcich, z ktorých každý je úplne iný. Števo je jej najlepší kamarát i kamoška, veľmi úspešný herec, ktorého na Slovensku nikto nepozná, pretože hral hlavne v britských filmoch, ktoré vysielala BBC. Barbie, majiteľka svadobného salóna, neveriaca na lásku k mužom, neveriaca na to, že ľudia by mohli byť dobré bytosti. Alica, najmilšie dievča na svete v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré má zázračnú schopnosť položiť tú najnaivnejšiu otázku. V spoločnom byte sa objavuje aj sused, známy herec, slovenský akčný hrdina, Jozef Vajda.

Okrem spolubývajúcich sa do života Evelyn stále pripletú nové osoby a udalosti. Tak uvidíme jej pokusy o dokonalé rande, o zbalenie boháča, uvidíme jej boj s nadváhou alebo náročnú cestu k tomu, ako v priebehu jedného dňa získať aj stratiť prácu snov.

Vizitka seriálu
Hrajú: Evelyn, Kristína Farkašová, Zuzana Porubjaková, Štefan Martinovič, Jozef Vajda, Lukáš Dóza
Scenár: Stano Guštafík, Kristína Cibulková, Evelyn
Réžia: Kristína Cibulková

Fotografie z výroby upútavky
svet podla evelyn vyroba uputavky 2svet podla evelyn vyroba uputavky 3 svet podla evelyn vyroba uputavky 1

Čítať viac...
Nahor