Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spúšťa kampaň na Habovřesky! Pozrite si ako prví úvodný teaser

Priamy konkurent novinky lídra Dobre vedieť! štartuje o dva týždne.

Bučkovci a Vilo Habo sa vracajú. Joj od 24. mája nasadzuje svoju novú šou Habovřesky, ktorú bude vysielať pravidelne v utorky o 21:45. Televízia dva týždne pred štartom spúšťa kampaň na novinku, v ktorej sa Vilo Habo vyberie na Sihlu, aby pomohol rodine Bučkovcov rozbehnúť rodinný podnik – vlastnú reštauráciu. Úvodný teaser divákom odhaľuje, že to jednoduché mať hviezda Moja mama varí lepšie ako tvoja nebude. Pozrite si spot ako prví.

Habovřesky spájajú dve rodiny, ktoré zafungovali už vo večernom špeciáli Moja mama varí lepšie ako tvoja. Šou by mohla nalákať divákov z úspešnej éry Bučkovcov či reality zoznamiek Joj.

Televízna dvojka postavila šou proti intenzívne promovanej novinke Markízy Dobre vedieť! Oproti Habovřeskom bude mať líder náskok jedného týždňa, nakoľko súťažno-zábavná šou s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom štartuje už najbližší utorok 17. mája o 21:45. Vysielať sa bude aj vo štvrtky.

O šou Habovřesky
Ako bude vyzerať spoločné budovanie a prevádzkovanie reštaurácie v obci Sihla pod taktovkou Vila Haba a za účasti celej rodiny Bučkovcov?

Vilo Habo a rodina Bučkovcov, to sú ľudia ktorých pozná celé Slovensko. Vilo exceloval svojím kuchárskym umením v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, no a Bučkovci, netradičná rodina z obce Sihla, zaujali svojím životným štýlom. Bučkovci kedysi vo svojej domovskej obci prevádzkovali bar. Nedarilo sa im, tak ho radšej zatvorili. Po tom, čo spoznali Vila Haba, rozhodli sa pre ďalší podnikateľský pokus. Tentoraz reštauračný. Na pomoc si pozvali Vila Haba, ktorý má byť ich šéfom. Pod jeho dohľadom Bučkovci otvoria reštauráciu v dedine Sihla. Na jej prevádzke sa bude podieľať celá rodina. Vilo ich však musí naučiť variť a riadiť chod celej reštaurácie. Vilo Habo sa svojej úlohy chopil statočne, no nebude to mať ľahké.

Bučkovci popri náročnej práci okolo reštaurácie neustále riešia aj svojej rodinné záležitosti. V životoch jednotlivých členov rodiny je veľa noviniek. Jano má novú devätnásťročnú partnerku, ktorú jeho štyri deti majú radi, no zatiaľ si na nový život iba zvyká. Jožko s Klárou sú po kríze a ich vzťah je veľmi krehký. Tomášovi ušla partnerka aj so synom a vyzerá to tak , že ak bude chcieť vidieť syna, súdu sa nevyhne.

Čítať viac...
Nahor