Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj so zmenami v off-time: Skrátila popoludňajšie spravodajstvo, presunula Topstar

Joj vo svojom poobednom pásme poupratovala, mala na to niekoľko dôvodov.

Televízna dvojka vysiela od utorka upravený poobedný program. Zmeny sa dotkli Novín o 17, celebritnej relácie Topstar, a mierne aj súťaže TV Šanca či Nákupných maniačok.

Najzásadnejšou zmenou je skrátenie poobedňajšej spravodajskej relácie Noviny o 17, keď z nich ukrojila takmer polovicu stopáže. Od utorka ich už neťahá až do Súdnej siene, na 17:30 zaradila magazín Topstar, ktorý v doterajšom čase o 15:20 dosahoval podpriemerné výsledky. Zároveň Joj včera odštartovala poobedné správy už päť minút pred 17-tou, čím si vytvorila náskok pred konkurenčnými správami na Markíze. Nie je isté, či sa to stane pravidlom.

V dôsledku zmien Joj posunula do neskoršieho času súťažnú reláciu s Martinom Nikodýmom, TV Šanca. Urobila tak napriek tomu, že sa výkony relácie pohybujú pod priemerom stanice. Po novom má súťaž štartovať o 15:20, Nákupné maniačky by mali ostať vo svojom čase o 15:55. Včera obe relácie začali o necelých desať minút skôr.

Joj tiež nahradila reprízy Súdnej siene vysielané okolo druhej poobede kontroverznejšou sériou Extrémne prípady. Predpoludním zas Najkrajšie bývanie nahradila ďalší reality formát o bývaní, Z chatrče do luxusu.

Čítať viac...
Nahor