Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj so Sladkým životom ešte zabojuje: Chystá špeciály s kontroverznou Hanychovou!

Svoje súkromie odhalí aj jej mama Veronika Žilková.

Sladký život patrí aj po ďalšom pokuse o úspech medzi najslabšie programy Joj, pričom televízia ho od minulého týždňa ponechala v programe len v pondelky. Napriek tomu sa však v ambíciách o posilnenie sledovanosti nevzdáva, keď pripravuje prvý špeciál v histórii šou.

Hlavnou protagonistkou špeciálnych častí bude Agáta Hanychová, ktorá patrí medzi kontroverzné postavičky českého šoubiznisu. Špeciál bude o to zaujímavejší, že Hanychová poodhalí súkromie jej života s populárnym moderátorom aj z obrazovky Joj Jakubom Prachařom, pričom kamery zavedie aj do rodinného domu Žilkovcov. Súčasťou šou tak bude aj Hanychovej mama Veronika Žilková s manželom Matrinom Stropnickým, ministrom obrany Českej republiky.

Špeciál ohlásila Joj na svojom oficiálnom webe. Prvý diel s Hanychovou by mala uviesť o necelé dva týždne v pondelok 22. februára. Aktuálne vysiela klasické časti, v ktorých sa striedajú viaceré známe osoby.

Sladký život aktuálne dosahuje podpriemery televíznej dvojky. Hýbe sa okolo podielových 11 – 12 %. Celebritná šou štartovala začiatkom roka 2015, kde v podobnom čase pred desiatou v akom sa vysiela aj dnes dokázal uhrávať priemery až nadpriemery stanice. Vysielal sa v konkurencii Svokry a Zámeny manželiek. Joj šou nakoniec s príchodom Paneláku na 22. hodinu presunula na 18:00, kde mala byť jej hlavnou posilou, no na novom mieste nefungovala. Televízia nakoniec šou predčasne stiahla a pokúsila sa ju dovysielať na konci jarnej sezóny opäť okolo 22:00. V tomto čase však dlho nevydržala a bola odsunutá za jedenástu. Na jeseň 2015 sa už neobjavila.

Foto: Wikimedia

Čítať viac...
Nahor