Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj na jeseň so Skyfall, Strážcovia galaxie či Vládkyňa zla! Joj Cinema aj s tohtoročnými kinofilmami

Televízna dvojka vyrobila k septembru filmový kompilát, zamerala sa na štvoricu premiér. Článok bol aktualizovaný.

Okrem pôvodnej tvorby televízie proti sebe bojujú aj na poli akvizícií, pričom svoj balík jesenných filmových premiér odhalila televízna dvojka.

Novú sezónu posilňuje aj filmovým kompilátom, ktorý pripravila v duchu „silných“ hrdinov a „silného septembra“. Promuje prostredníctvom neho premiérové filmy, až tri sa uvedú hneď v druhý septembrový týždeň pri ostrom rozbehu sezóny. Ako prvá nastúpi rodinná komédia Paddington, ktorá má za úlohu zabojovať 5. septembra proti nástupu novej série Hornej Dolnej a novinky Markízy Atletiko Cvernofka. V piatok 9. septembra pobeží ďalšia Marvelovka Thor: Temný svet s Chrisom Hemsworthom a Natalie Portman, v sobotu 10. septembra sa zas uvedie dobrodružná premiéra Hercules, kde hlavnú postavu stvárňuje The Rock. V kompiláte Joj avizuje aj film Big Game, u nás pod názvom Misia: Prezident.

V priebehu ďalších týždňov a mesiacov sa na obraze televíznej dvojky uvedú aj ďalšie Marvelovky, Joj odvysiela kinohity Strážcovia galaxie (Guardians of the Galaxy) či Captain America: Zimný vojak (Captain America: Winter Soldier). Z filmových sérií sa uvedú Hobit: Bitka piatich armád (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) a záverečná časť Hunger Games Hry o život: Drozdajka 2. Až po štyroch rokoch sa na televíznu obrazovku v premiére dostane trhák Skyfall, veľkou premiérou Joj bude aj dobrodružno-rodinná fantasy snímka Vládkyňa zla (Maleficent) v hlavnom úlohe s Angelinou Jolie. Film rozpráva dosiaľ nespracovaný príbeh zlej kráľovnej z klasickej rozprávky Šípková Ruženka.

Ďalšími jesennými premiérami na Joj budú filmy Looper, Stratené dievča (Gone Girl) s Benom Affleckom, Stokerovci (Stoker), Zlodejka kníh (The Book Thief) či 3 dni na zabitie (3 Days To Kill).

Aktualizácia: Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, na svojom profile informoval, že filmová stanica Joj Cinema uvedie na jeseň premiéry aj tohtoročných kinosnímok. Objaviť by sa mali v česko-slovenskej premiére filmy ako Päťdesiat odtieňov čiernej (Fifty Shades of Black), Bohovia Egypta (Gods of Egypt), The Dressmaker, Londýn v plameňoch (London Has Fallen) či animák Ľadová sezóna (Norm of the North). Televízia tiež informovala, že ďalšími premiérami budú filmy Nesmrteľný (Self/less) alebo Chaos na Vianoce (Love the Coopers), počas jesene má stanica odvysielať aj snímky Need for Speed, Blood Ties, The Loft či November Man.

Čítať viac...
Nahor