Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sľubuje: Zoo telenovela nebude! Známe sú ďalšie herecká mená

Televízia dáva dôraz aj na komediálny rozmer novinky, tým sa naposledy z rodinných seriálov vyznačoval Panelák.

Medzi kľúčové formáty najbližšieho roka na Joj patrí jednoznačne avizovaná výpravná seriálová novinka Zoo, ktorá nadviaže na Panelák a Divoké kone v niekoľko rokov budovanom okne s rodinnými seriálmi. Po aktuálnej koniarskej ságe by sa mala Zoo opäť stať seriálom, ktorý prinesie výraznejšie odľahčené prvky. Charakteristické boli pre dlhoročný Panelák. Joj totiž začala novinku predstavovať ako komediálno-dramatický seriál, v ktorom sa okrem rodinnej či kriminálnej linky s pašovaním zvierat bude krížiť aj linka komediálna.

Televízia zároveň zdôrazňuje, že Zoo nebude pôsobiť telenovelovo. Jej aktuálne vysielané Divoké kone od rovnakých tvorcov – Danice Halákovej, Braňa Mišíka a Pavla Polnera, už do týchto vôd postupne skĺzli. Odráža sa to aj na výsledkoch, ktoré sú v ostatných týždňoch podpriemerné.

Joj tiež odhalila ďalšie mená, ktoré si v jej veľkom projekte zahrajú. Len prednedávnom potvrdila ako jednu z tvárí seriálu Zuzanu Šebovú, ktorá by mohla byť práve súčasťou komediálnej linky v Zoo. Potvrdení sú už tiež František Kovár, Juraj Hrčka, Pavel Šimun, Tomáš Hanák, Kveta Stažanová, Zuzana Tlučková, Milan Bahúl, Dominika Richterová, Přemek Boublík, Marián Slovák, Andy Hryc, Oldo Hlaváček, Jozef Vajda či tváre Divokých koní Alena Ďuránová, Marko Igonda alebo Csongor Kassai. Hlavné postavy stvárnia Táňa Pauhofová a Ján Koleník.

Čítať viac...
Nahor