Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj si prvý z pripravených seriálov nechala na leto: V júni odštartuje Pravá tvár, poznáme dátum!

Seriál mala televízia v prvých plánoch ešte minulý rok, nakoniec ho uvedie ako jeden z highlightov letnej štruktúry.

Prvý z nových seriálov Danice Hričovej a jej tímu sa dostáva na obrazovky. Popri Hoteli či aktuálne vyrábaných Vlkoch sa ako prvý uvedie romanticko-dramatický seriál Pravá tvár, ktorý začala televízia vyrábať ešte vlani v lete.

Pravá tvár sa mohla stať jedným z minuloročných jesenných projektov Joj, keď sa objavila v jej septembrových plánoch. Nakoniec dostala prednosť kriminálka Za sklom, pokračoval tiež seriál Naši. Joj nakoniec novinku využije na posilnenie letného programu. Televízia nasadzuje seriál do vysielania od polovice júna, pričom podľa našich informácií vystrieda v štruktúre Panelák. Pravá tvár by mala odštartovať v stredu 14. júna o 20:35 a patriť by jej mal jeden slot v týždni. Zaujímavosťou je, že aj vlani v septembri by Joj nasadila seriál na stredy.

K téme: Panelák môže prvýkrát pokračovať aj cez prázdniny: Po neúspechu zmení vysielací čas!

Pravá tvár svojím žánrom či námetom pripomína denné seriály či telenovely, koncept seriálu však nadväzuje na novú seriálovú cestu, ktorou sa Joj vydala. Ide o uzavretý krátky projekt, dostal celkovo 16 častí. Pokiaľ ho bude chcieť Joj ukončiť v lete, bude musieť jeho nasadenie v priebehu vysielania zdvojiť. Seriál sa svojím spracovaním bude chcieť pridať ku kvalitnejším produkciám, aj v prípade tejto novinky televízia stavila na výrobu v exteriéroch.

Pravá tvár bude niesť istú kontinuitu s predchádzajúcimi seriálmi Hričovej. Spájať ich budú herecké mená, keď si v novinke zahrajú Anna Javorková, Juraj Ďuriš či Alena Ďuránová z Divokých koní. Ďuránová hrala aj v Zoo, z tohto seriálu sa objavia i Jozef Vajda, Juraj Hrčka či Erika Havasiová. Hlavné postavy stvárnia neopozeraná herečka Monika Horváthová a známi herci Martin Mňahončák a Marek Geišberg. Objaví sa taktiež Jana Oľhová či Betka Stanková.

prava-tvar-juraj-hrcka-jana-olhova

O seriáli Pravá tvár
Masky, pretvárka, prezliekanie sa do iných identít, aby sme unikli reál nemu svetu, keďže mu nedokážeme čeliť. Zámeny osôb, životné nedorozumenia, prekvapivé rozuzlenia. V kaderníctve meníme strih, zároveň tým meníme svoju tvár, no aj náš život je postrihaný z množstva útržkovitých vzťahov a rozličných náhod, ktoré do seba po poskladaní zapadajú ako puzzle.

Príbeh nového seriálu sa začína v oravskej dedinke Jakubovo, keď Vika nachádza svoju sestru Lenu mŕtvu. Vika opustí rodné mesto, svoju rodinu a priateľa Juraja a vydá sa do Bratislavy, kam však neprichádza hľadať nový život, ale ženie ju túžba po pomste za sestrinu smrť. Vika chce nájsť otca Leninej malej dcérky – Mareka Salanciho, o ktorom je presvedčená, že bol zodpovedný za Lenine psychické problémy.

Čítať viac...
Nahor