Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj si pomohla zdvojením Zoo, Kredenc sa výrazne prepadol! Staniciam bral futbal

Jarný seriál Joj šiel v pondelok poslednýkrát.

Zoo sa tento týždeň rozlúčila s pondelkom. V tento deň šla už poslednýkrát, pričom na záver ponúkla po minulotýždňovom neúspechu s Mafstory opäť dvojité nasadenie. Seriál ovplyvnil futbal, keď jeden z najväčších duelov Taliansko – Belgicko dosiahol podiely nad 19 a pod 25 % v komerčnej cieľovke. Zoo atakovala 17 a % a s druhou epizódou sa prehupla cez 18 %. Futbalový zápas zatlačil aj Markízu, keď Horná Dolná spadla s podielom nad 24 %, medzitýždenne mimoriadne padol Kredenc, ktorý popri futbalu a silnejšej Joj stratil až 10 podielov a šiel pod 20 %. Joj sa malo v neskoršom čase dvihnúť Mafstory s podielom nad 14 %, Sekerovci v tom čase atakovali dvadsiatku.

Hoď svišťom sa dostal nad 6 %, Nebezpeční susedia na Plus túto hranicu atakovali. Monk uhral 3,5 %, Dr. House len 2,5 %. Nedarilo sa ani prvej časti Kúsok zo mňa s podielom 3,5 %, druhá časť prekročila 6 %. Film Air America na Dajto uhral 4,5 %, kriminálky CSI na Wau atakovali dva a pol percenta a podliezli 3 %.

Futbal bol mimoriadne silný popoludní, kedy svoj prvý duel na Eure 2016, a to priamo proti Španielsku, odohralo Česko. Zápas odohrávajúci sa medzi 15 a 17-tou v komerčnej cieľovke tesne prekročil podiely 24 a 30 %. Podvečerný duel Írska so Švédskom šiel pod 18 a nad 17 %. Viac zatlačil Joj šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala nad 16 %, Susedské prípady atakovali 18 %. Televízne noviny futbal príliš neovplyvnil, dosiahli share 28 %, Noviny zato klesli pod 21 %.

Čítať viac...
Nahor