Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa vracia ku kontroverzii! Predstaví nahú zoznamku, upravuje program! (aktualizácia)

Televíznej dvojke stávka na umiernený rodinný program nevychádza, vracia sa k tomu, čím sa stala úspešnou. Na Slovensko sa po prvý raz dostane nahá reality šou.

Stopka kontroverzii na obrazovke Joj sa stane minulosťou. Televízia po odhodlaní priniesť novú tvár hlavnej stanici konkurencii stále nestíha a problematické sloty sa pokúsi vyriešiť formátmi a tvárami, vďaka ktorým si kedysi získala pozornosť divákov.

Zmeny pri tom prídu už v najbližších dňoch. Po tom, čo sa Joj minú epizódy krimiseriálu King a Maxwellová, zaradí stanica na stredajšie večery už od 29. októbra premiérovú desiatu sériu seriálu Kosti.

AKTUALIZÁCIA 22. 10.: Štvrtky Joj zaplní novými formátmi. 30. októbra nakoniec neponúkne novú reláciu Stratené hviezdy, podľa našich informácií si však formát pošetrí do ďalších týždňov. Relácia je označovaná ako publicistický formát, no podľa našich informácií v nej na obrazovky vráti známe postavičky z jej reality formátov.

Na 30. októbra Joj presúva novinku Spoveď, pričom začne s aktuálne horúcou témou a to Spoveďou Dušana Cinkotu. V pondelky bude televízna dvojka nakoniec pokračovať s filmami, 3. novembra odvysiela Saharu.

Nová éra nahých šou dorazila aj na Slovensko
dating naked 2

Už ďalší štvrtok, 6. novembra, prinesie Joj vlnu kontroverzie novou šou Dating Naked. Slovenským divákom ju však predstaví pod názvom obdobnej šou Adam hľadá Evu. Ide o jeden z nových formátov, v ktorých účastníci vystupujú úplne nahí. Podrobne sme sa takýmto šou venovali v tomto článku. Televízia neodvysiela vlastnú verziu ale prevzatú americkú. Vysielať ju bude proti Farme o 21:40, čím sa pokúsi ubrať rozbehnutej reality šou časť divákov.

Joj potiahne reality šou až do 23:40, vo štvrtok odvysiela stanica dve časti za sebou. Miesto nahej šou vyhradila aj po piatkovom filme, 7. novembra ju ponúkne od 22:45 do 23:45. Práve v piatky po filme by mala nájsť reality šou svoje stabilné miesto.

Bude to vôbec po prvý raz, čo sa na slovenskú obrazovku dostane nahá zoznamka. Nová éra reality šou sa tak dostáva aj k nám a Joj sa vráti ku kontroverznému ladeniu spôsobom, vďaka ktorému si zaručene získa pozornosť médií aj divákov.

AKTUALIZÁCIA 22. 10.: Na Jojke zažije vzkriesenie aj dobre známa zoznamka Farmár hľadá ženu. Reality šou nakoniec nedostane lukratívnejší čas o 22:30, nasledovať bude v pondelky po filmoch, ktoré budú končiť za polnocou. 3. novembra začne prvým dielom prvej série, kde svoju kariéru naštartovala Martinka z Turca, o 00:30.

 

Čítať viac...
Nahor