Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj sa vracia ku dramatickej tvorbe, štartuje Vdova s Čobejovou

Jar 2014 bude mať na Joj niekoľko podobných čŕt so štruktúrami z predošlých rokov. V programe budú opäť dominovať seriály, pričom sa vo veľkom vracia komediálny žáner, no televízia nezabudne ani na drámu.

V apríli 2013 odvysielala Joj poslednú epizódu nákladného seriálu Dr. Dokonalý, s ktorým už do budúcna nepočíta. Pred tým uviedla ešte dva populárne dramatické seriály Odsúdené a Ako som prežil, no do skupiny vydarených seriálov s prvkami drámy rozhodne môžeme zaradiť aj výpravný seriál Keby bolo keby. Oddnes túto skupinu vydarených seriálov Joj doplní o dramatickú novinku Vdova s motívom, aký tu na Slovensku ešte nebol.

S Vdovou sa divák naplno ponorí do sveta mafie. Do tohto ponurého sveta plného nebezpečenstva ho vtiahne Michaela Čobejová, ktorá sa po dlhom čase vracia na televízne obrazovky. Čobejová sa z obrazoviek vytratila po konci Ordinácie v ružovej záhrade v roku 2012, pričom s návratom sa neponáhľala. Prikývla až na ponuku Joj. „Nebude to telenovela, ale vážny seriál,“ odpovedala pre Joj.sk na otázku, prečo sa rozhodla stať Vdovou. Seriál je podľa prvých informácií kvalitatívne na vysokej úrovni, vyrába ho produkčná spoločnosť D.N.A. Production. S natáčaním sa začalo v októbri 2013, naplánovaných je 19 epizód, ktoré by sa televízii mali minúť do mája.

Joj Čobejovú ako svoju novú tvár predstavovala aj v prvej veľkej upútavke. Tú natáčala v bratislavskom prístave pri nulovej teplote vzduchu. Televízia pripomenula, že Čobejová musela počas natáčania prekonať v ľahkom outfite veľkú zimu. Pochválila sa aj 9 litrami krvi preliatými pri krvavých scénach a vystriedaním 850 kostýmov. Televízia pripomenula svojsky novinárom štart seriálu, keď vyslala do redakcií v čiernom obleku odetého Lukáša Hoffmana, známeho z jojkárskych projektov, a ženám, novinárkam, odovzdával bielu ružu s čiernou obálkou. Jej obsahom bola pozvánka na sledovanie seriálu.

vdova obalka pre novinarov

Čítať viac...
Nahor