Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa v stredu lepila smola na päty: Po výpadku vysielania pustila nesprávnu epizódu Super Karaoke! To prehĺbilo dno

Joj streda podľa predstáv nevyšla, popri Pevnosti Boyard sa ale opäť dostala aj do čela.

Stredajšie vysielanie Joj sprevádzali technické problémy. Ráno, ako nás informoval náš čitateľ, sa potýkala so stratou signálu v terestriálnom vysielaní, večer zas s problémom ohľadom nasadenia nesprávnej epizódy Super Karaoke. Kým celý týždeň promovala diel so skupinou Desmod, do vysielania sa nakoniec dostalo vydanie so Celeste Buckingham. Potenciálne atraktívnu časť pre mladšie publikum tak neodpromovala, zároveň nenaplnila očakávania fanúšikov populárnej slovenskej kapely.

Aj to sa mohlo podpísať na jej číslach, keď túto stredu výrazne prehĺbila dno a hlboko prepadla s podielom len cez deväť percent. O nemálo lepšie na tom boli predošlí Naši, tí s prvou časťou viedli pri ratingu pod 7 % a podielom pod 20 %, druhý diel atakoval 6 % pri podieli okolo 19 %. Pevnosť Boyard sa do čela večera začala dostávať v druhej polovici, celkovo atakovala 6,5 ratingu s podielom pod 20 %. Farma podliezla 21 %.

Na menších dominovali Profesionáli s podielom takmer 7 %, s filmom Lockout: Útek z MS-1 už Plus uhrala vyše 5 %. Nekonečná láska sa hýbala okolo 5 a pod 6 %, Patriot na Dajto získal okolo 4 %. Wau s kriminálkami najprv podliezla 4 %, následne atakovala 3,5 a 4 %.

Rodinné prípady sa podvečer dostali až na približne 24 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 16 %. Televízne noviny prekročili 27 %, Noviny zaostali výkonom pod 21 %. Opäť napriek tomu zvíťazili v celkovom počte divákov.

 

Čítať viac...
Nahor