Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa svojej novoročnej tradície nevzdá: Vieme, kto bude mať príhovor na Nový rok 2016!

Dlhoročnú tradíciu Joj bude mať tento rok aj Markíza, poznáme už podobu oboch novoročných príhovorov.

Niekoľkoročnú značku Joj v podobne novoročného príhovoru sa pokúsi na začiatku roka 2016 prevziať Markíza. Tá, ako sme vás už exkluzívne informovali, chystá po prvý raz na Nový rok vlastný príhovor, o ktorý sa postarajú postavičky z Kredenca. Medzi ostatnými by sa mal objaviť aj Hesso Jašterák, ktorý už mal svoju novoročnú veštbu z pexesa na obrazovke Joj na začiatku roka 2013.

Televízna dvojka napriek konkurencii zo strany lídra bude pokračovať vo svojom trende novoročných príhovorov. Pravidelne doň obsadzuje aktuálne postavičky z jej obrazovky, pričom tento rok by sa mala o novoročný príhovor postarať Evelyn. Tá sa z internetu prepracovala na jeseň na obrazovky vo vlastnom seriáli, ktorý však postupne strácal na výkonnosti. S poslednými dielmi padal do hlbších podpriemerov s podielmi pod desiatkou.

Evelyn sa o aktivitu k novému roku postará hneď dvakrát. Televízia s ňou už natočila krátke minútové video, v ktorom prezentuje niektoré projekty na rok 2016. Potvrdzuje v ňom aj pokračovanie seriálu Svet podľa Evelyn.

Joj založila tradíciu zábavných novoročných príhovorov v roku 2008, odkedy sa pravidelne divákom na Nový rok prihovára jedna z jej postavičiek. Štyri roky ťahala šnúru Teta Márgit zo sitkomu Mafstory, v roku 2012 ju vystriedal Pišta Lakatoš z Lokal TV a o rok neskôr spomínaný Hesso Jašterák z vtedajšieho Haló. Posledné dva roky sa úlohy zhostil Miki Hric z Profesionálov. Jeho posledný vinš sledovalo až 574-tisíc divákov, čím predbehol aj vôbec prvý z roku 2008, kedy Tetu Márgit sledovalo 535-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor