Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Trapas v hlavnom vysielacom čase: Joj sa s Panelákom nedokáže rozlúčiť, na jeho finále stále čaká!

Televízia neustrážila obsah hlavného programu.

Kým všetci diváci aj samotná Joj sa s Panelákom rozlúčili finálovou časťou minulý týždeň, v Inkognite naň ešte len čakajú. Televízii sa podaril v pondelok trapas, keď si neustrážila aktuálnosť obsahu relácie.

Tajným hosťom ostatnej časti Inkognita bol Andy Kraus a jednou z hlavných tém bol, pochopiteľne, aj Panelák a jeho koniec. Tvorcovia relácie evidentne nepredpokladali, že sa má toto vydanie vysielať až po vyvrcholení seriálu a tak sa diváci dozvedeli, že týždeň po finále naň Kraus ešte len čaká a Panelák stále beží. „No, on sa ešte stále vysiela. Mne podľa mňa padne slza až keď budem pozerať poslednú časť, to ma tak, podľa mňa, dojme,“ odznelo od Krausa.

Je jasné, že sa vydanie Inkognita natáčalo dávnejšie pred finále Paneláku, no televízie si v dnešnej dobe vedia bez väčších problémov ustrážiť, kedy sa ktorá epizóda ktorého programu vysiela. Vďaka tomu vedia zabezpečiť aktuálnosť obsahu produktu pri jeho premiére a najmä ak patrí medzi ťažiskové projekty. Televízie si už na tom dávajú záležať aj pri nadčasových programoch, medzi ktoré patrí aj Inkognito, v ktorých by k podobnému zlyhaniu za bežných okolností nemalo dôjsť, nakoľko sa v nich nerozoberá aktuálne dianie. Vidieť to bolo napríklad pri nedávnom vydaní Čo ja viem vysielanom deň pred finále Ligy majstrov. Víťaz spomedzi študentov nechtiac odhalil, že sa relácia vyrábala ešte pred ukončením semifinálových bojov, Merčiak rýchlo situáciu otočil a upozornil, že sa finále vysiela už najbližšiu sobotu.

Prekvapením ostáva, že televízia zmienku o stále vysielanom Paneláku z relácie nevystrihla. V zlyhaní sa však nachádza nemálo symboliky, keď práve Panelák sa snažil byť ako denný seriál odohrávajúci sa takmer v reálnom čase veľmi aktuálny a pravidelne reflektovať aktuálne dianie u nás či vo svete.

Čítať viac...
Nahor