Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa rozhodla Martinke z Turca pomôcť! Jej návrat v Stratených hviezdach odložila

Kontroverzná reality postavička Martinka z Turca sa mala objaviť v aktuálnej novinke Joj Stratené hviezdy, televízia s ňou začala natáčať ďalší materiál.

Joj chce Martinke z Turca pomôcť. Televízia sa tak rozhodla po tom, čo sa chcela k reality postavičke vrátiť v šou Stratené hviezdy. Joj tak v Martinkinom prípade nezmapuje len život po konci jej obdobia na televíznej obrazovke, ale sama sa pokúsi zlepšiť jej aktuálne podmienky.

Televízia však otvorene hovorí, že jej pomoc nebude spočívať vo finančnom dare. Ten by, podľa nej, Martinke nepomohol. „Čo sa týka Martinky, nie sme si istí, či finančná pomoc  by jej aktuálnu životnú situáciu vyriešila – Martinka v minulosti dostávala za účinkovanie v našich programoch honoráre,“ hovorí riaditeľka marketingu Joj, Ivana Semjanová.

Pomoc, ktorú Joj chystá, prirovnáva skôr k takej, akú ponúkla Lukášovi Hoffmanovi či Ivane Boórovej. „Teraz si vieme predstaviť našu pomoc skôr ináč,  ako v mnohých prípadoch, ktoré sme riešili prostredníctvom našich spravodajcov, či to bol prípad pani Ivany Boórovej (odobratie detí v Anglicku), utýranie malej Lucky (nastolili sme tému týraných detí a Luckino telíčko sme pochovali), či prípad Lukyho Hoffmana (vrátenie do života drogovo závislého muža) a mnoho ďalších,“ pokračuje Semjanová.

Joj zatiaľ nekonkretizuje, kedy Stratené hviezdy s Martinkou nasadí do vysielania. Nový publicistický formát mal premiéru minulý štvrtok 6. novembra, kde sa televízia vrátila k víťazovi 4. série Česko Slovensko má talent, Miroslavovi Sýkorovi. Relácia dosiahla podiel 11,7 %. Joj upozorňuje, že Stratené hviezdy sa budú vo vysielaní objavovať nepravidelne.

Čítať viac...
Nahor