Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa poteší: Markíza promuje štart jej zábavnej novinky Vtedy na západe!

Nový program Joj podporuje aj jej najväčšia konkurencia.

Joj už túto sobotu odštartuje veľkú zábavnú novinku Vtedy na západe, ktorú vo vysielaní imidžovými spotmi promuje približne mesiac. Najnovšie jej v kampani pomáha aj Markíza.

Na jej webe sa totiž objavuje banner upútavajúci na štart Vtedy na západe 9. apríla. V banneri sa nachádza dátum začiatku vysielania, logo relácie a tiež jej tváre. Tip nám zaslal čitateľ Tomáš.

web markiza vtedy na zapade banner

Banner Vtedy na západe sa na web Markízy nedostal schválne. Objavuje sa na ňom prostredníctvom reklamného systému Google Adsense, ktorým vypĺňa líder svoje reklamné plochy na bočnej strane stránky. Televízia si však takéto konkurenčné kampane neodfiltrovala.

Vtedy na západe je novým projektom Jeffa Minaříka na obraze Joj, ktorým televízia vyplní svoje dlhodobejšie budované sobotné okno zábavy. Princípom programu budú divácke príbehy, ktoré prerozprávajú známe osobnosti. V programe budú účinkovať Jakub Prachař, Michal Hudák, Marcel Forgáč, Sajfa, Marián Čekovský, Ondrej Kandráč a ich hostia.

Anotácia k relácii Vtedy na západe
Nový hudobno-zábavný program je postavený na neuveriteľných životných diváckych príbehoch a zážitkoch. V obývačke u Kandráčovcov bude poriadne veselo. Životné trapasy, prekvapenia a úsmevné situácie, ktoré píše život, prerozprávajú s napätím ale najmä s humorom glosátori Michal Hudák, Marián Čekovský, Jakub Prachař, Marcel Forgáč, Matej “Sajfa” Cifra a Ondrej Kandráč z hudobného zoskupenia Kandráčovci.

Čítať viac...
Nahor