Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj sa podaril husársky kúsok: Na svoju párty dotiahla hollywoodsku oscarovú hviezdu!

Televízia na piatkovej párty poriadne prekvapila svojich klientov. Umožnila im stretnúť sa s hollywoodskou hviezdou.

Televízie pravidelne pre svojich klientov pripravujú večierky, na ktorých utužujú s ich chlebodarcami vzťahy. Ostatne takúto párty usporiadala Joj, ktorá svojich obchodných partnerov poriadne zaskočila.

Z Milána totižto na svoju párty doviedla Adriena Brodyho, hollywoodsku hviezdu, ktorý je najmladším držiteľom Oscara v histórii udeľovania týchto prestížnych ocenení. Brodyho príchod k tomu televízia do posledného momentu tajila, čím svojich klientov o to viac prekvapila.

Herec na Slovensko pricestoval na otočku, čím sa jeho príchod na párty stal o to vzácnejší. „Prišiel z Milána včera podvečer a dnes skoro ráno odletel do New Yorku,“ prezradila hovorkyňa Joj, Lucia Kulihová. Rozhovor s ním viedla Lucia Barmošová a spoločne so všetkými prítomnými si herec neodpustil ani spoločnú selfie. „Celý večer strávil s hosťami, hovoril s nimi, fotil sa, bol veľmi šarmantný,“ doplnila hovorkyňa.

adrien brody joj party

Brody bol pri tom len pred pár dňami u našich českých susedov. V Českom Krumlove natáčal obrazy do pripravovanej historickej snímky Emperor. Herec získal Oscara v roku 2003 za hlavnú mužskú rolu vo filme Pianista.

Čítať viac...
Nahor