Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa opäť v stredu nedarí, predbehla ju Jednotka! Chart Show už Markíza natiahla do jedenástej

Stávka na reprízových Našich Joj nevyšla, Markíza nadĺžila hudobnú šou o pol hodinu.

Chart Show sa po uvoľnení konkurencie pred letom darí. Hudobná šou si tentokrát pripísala rating vyše 7 %, čo jej prinieslo podiel okolo 26 %. Televízia už pritom Chart Show natiahla v pracovný deň až k noci, keď miesto 22:30 ju potiahla až do 23. hodiny a nasadila do nej tak päticu brejkov. Joj sa ani túto stredu nedarilo, Naši jej dokonca v repríze ešte padli s ratingami medzi 3 – 4 %. Podielovo prepadli na úrovni cez 11 a 10 %. Pred Joj sa dostala aj Jednotka s filmom Chyť ma, ak to dokážeš, dosiahla rating pod 4 % s podielom pod 13 %.

Z menších staníc Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo podiely 5,5 a vyše 7 %, Priamy zásah na Dajto prekročil 4 %. Kriminálky na Wau sa hýbali dvakrát bližšie nad 4 % a raz nad 5 %, Plus nasadila minuloročný X Factor z Veľkej Británie, štartoval na vlažných výkonoch pod 4 %.

Oteckovia si s predposledným dielom prvej série pripísali podiel 36,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekonala podpriemerných 12 %. Televízne noviny sa dostali až na 31,5 %, Noviny len pod 21 %. Celkovo mali cez 470-tisíc divákov, Televízne noviny si zas vybralo 480-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor