Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ohlasuje návrat k špeciálom Mojej mamy, vytiahne ich nečakane už o týždeň! Variť bude Junior aj špecialisti

Televízia na záver týždňa ohlásila po troch rokoch návrat ku špeciálom kuchárskej šou, zatiaľ potvrdila len jednu sadu nových častí.

Ešte v prvom roku vysielania šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, na jeseň 2015, nasadila televízia po úspechoch s dennou šou aj špeciálnu verziu. V tej sa začali objavovať najvýraznejšie tváre tejto šou, ktoré v ďalšom roku vystriedali celebrity, pričom špeciály nasadzovala do hlavného večerného času.

Špeciály ponúkala Joj súbežne s denným formátom len v prvých sezónach. Teraz ohlasuje ich návrat, avšak ako súčasť podvečerného slotu, kde vystriedajú klasické časti.

Joj sa pritom špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja chystá nasadiť už od tohto pondelka. Ohlásila to na konci tohto týždňa. Nateraz avizuje len aktuálnu sadu špeciálov, ktoré by mali potrvať od pondelka do piatka v tradičnom čase šou o 18. hodine.

Tentokrát budú hlavnými aktérmi špeciálu hlavní aktéri celej šou. Proti sebe sa postavia špecialisti aj spoločne s moderátorom programu Milanom Zimnýkovalom. Ten bude v tíme s niekdajším súťažiacim a rekordmanom kuchárskej šou, Františkom Sedlákom, ktorý od tejto sezóny rozšíril rady špecialistov. V druhom tíme budú variť Zuzana Sabolová a Martin Korbelič. Hodnotiť jedlá bude niekdajšia detská súťažiaca.

Televízii už pritom podobný krok v minulosti priniesol výrazné zvýšenie sledovanosti. Vlani v marci 2018, kedy valcovali v šou spomínaný Sedlák s Ivanom Rusinom, pripravili tvorcovia exhibičné duely, v ktorých sa títo neporaziteľní hráči stretli v priamom súboji so špecialistami. Joj tieto exhibičné vydania proti rozbehnutým Oteckom priniesli násobné zvýšenie sledovanosti, dostala sa s nimi aj na šesť ratingov s podielom okolo 20 %.

Čítať viac...
Nahor