Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa do nedeľného súboja posilňuje: Do prvého stretu so Superstar vyťahuje Sagana!

V druhej sérii V siedmom nebi bude pomáhať hneď niekoľko športovcov, prvé vydanie v tomto roku v náročnej konkurencii posilní aj aktuálne najväčšia hviezda.

Vilo Rozboril pred časom neskrýval radosť z úlovku v podobe Petra Sagana ako osobnosti, ktorá bude v novej sérii V siedmom nebi pomáhať. Moderátor pritom využije aktuálny boom okolo športovca rovno v najdôležitejšom čase.

Sagan sa totiž stane jednou z hlavných hviezd úvodného dielu relácie po jej polročnej pauze. Televízia to už promuje vo svojej novej upútavke ku konkrétnemu vydaniu. Joj odvysiela diel so Saganom v období jeho najväčšej mediálnej pozornosti krátko po úspechoch na Tour de France a v čase aktuálne prebiehajúcej Vuelty. „To by mala byť taká chuťovka, keď sa Petrovi tak darí,“ povedal Rozboril.

Joj týmto krokom posilňuje svoju pozíciu v nedeľnom prime-time, ktorý bude túto jeseň mimoriadne nabitý. Svoje ťažiskové projekty v ňom budú vysielať všetky tri hlavné stanice. Pre každú televíziu je kľúčové nalákať divákov na svoj program od prvého dňa a budovať si tak návyk. Práve pre toto podľa všetkého zmenila RTVS plány s Doktorom Martinom a odštartuje ho tiež už túto nedeľu. To v ČT spôsobilo, zdá sa, zmätok.

Svoju kampaň vrcholí aj Superstar. Televízia v aktuálnych upútavkách využíva zábery z predošlého dlhého spotu. Markíza svoju šou podporí aj televíznym Superstar magazínom vysielaním na Doma. Subformát už pozná svojho moderátora, podľa prvých informácií každý týždeň nepobeží. Viac v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor