Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa črtá nový tvorivý tím! Veľký krst ohňom ho čaká už budúci mesiac

Popri tíme okolo Danice Halákovej sa v Joj po odchode Ivana Huljaka črtá nový tvorivý tím.

Pod vedením Slávky Adamíkovej, vedúcej úseku vlastnej tvorby Joj, sa črtá nový tvorivý tím. Kým Danica Haláková ako vedúca vývoja hraných formátov pripravuje v trojlístku s výkonným producentom Pavlom Polnerom a režisérom Braňom Mišíkom ambicióznu seriálovú novinku Rok koňa, na jeseň svoj nový seriál predstaví Kristína Cibulková.

Práve ona spoločne s vedúcim výroby Martinom Jerzom a režisérom Romanom Fábianom vytvorila kreatívnu skupinu, ktorá stojí za jesennou novinkou Joj Dr. Ema. Tento seriál je pri tom jedinou seriálovou novinkou televízie pre túto jeseň, ktorou chce Joj posilniť svoje postavenie ako rodinnej televízie. Seriál odštartuje už v septembri. Cibulková sa podpísala napríklad pod námety k seriálom Dedičstvo či Deň a noc. V Joj je scenáristkou a dramaturgičkou.

Na Kolibe sa tak aktuálne vytvorili dve trojčlenné skupiny, ktoré pripravujú silné seriálové produkty. Danica Haláková už skôr pripomenula, že jej ambíciou je vyvíjať viacero žánrov – od dramatického cez krimi až po sitkom. Rovnako aj skupina okolo scenáristky Kristíny Cibulkovej podľa potvrdených informácií pripravuje niekoľko ďalších projektov. V prípade Joj netreba zabúdať ani na scenáristu Andyho Krausa, ktorý spolu so svojím scenáristickým tímom naďalej pripravuje denný seriál Panelák.

Čítať viac...
Nahor