Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jojka v meste pokračuje: Prvé mesto odhalené?! (aktualizácia, doplnené)

Televízna dvojka pokračuje v pravidelnom evente cestovania za divákmi. Článok je aktualizovaný.

Joj bude aj tento rok organizovať vlastnú akciu pre divákov. Po piatykrát pripravuje event Jojka v meste, prostredníctvom ktorého cestuje do rôznych slovenských miest za svojimi divákmi. „Sme televízia v pohybe,“ pripomenul minulý rok generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega. Televízia s týmto eventom prišla v roku 2008 aj preto, že chcela zorganizovať divácku akciu, no nemala podmienky na hromadné otvorenie vlastných brán na Kolibe, ako to robí roky Markíza.

Pre tento rok chystá Joj minimálne jednu zmenu, ktorou poteší viacero divákov. V priebehu ostatných štyroch ročníkov totiž zvykla chodiť pravidelne do rovnakých miest, no s piatym ročníkom si vytipuje mestá, v ktorých doteraz ešte nebola. Televízia už v minulosti čelila prosbám o to, aby zavítala aj do iných väčších či menších miest, pravidelne sa vybrala do troch kútov Slovenska.

Aktualizácia 11. 6. 2015: Je možné, že nie všetky mestá, kam Joj tento rok pocestuje, budú „nové“. Podľa informácií primátorky mesta Prešov, Andrey Turčanovej, by mal tento rok event Joj prísť aj do tohto mesta. Informovala o tom občanov na svojej oficiálnej stránke, upozornil nás na to náš verný čitateľ, ktorému ďakujeme. Jojka v meste sa v Prešove uskutočnila aj v minulosti.Joj informáciu nepotvrdila ani nepoprela. „V Prešove bola vždy skvelá atmosféra. Televízia Joj sa do tohto mesta bude rada vracať za svojimi divákmi,“ povedala hovorkyňa televízie, Lucia Kulihová.

Čítať viac...
Nahor